İsveç şirketi OceanSky, Kuzey Kutbu’na zeplin yolculukları başlattı

İçerik: İsveç şirketi OceanSky, Kuzey Kutbu’na zeplin yolculukları başlattı

blank
İsveç şirketi OceanSky, Kuzey Kutbu’na zeplin yolculukları başlattı

İsveç şirketi OceanSky, bir yolcu zepliniyle Kuzey Kutbu’na yapılacak gelecekteki seyir uçuşları için koltuk rezervasyonları açtı. İlk ticari uçuşlar 2023-2024’te gerçekleşecek, hizmet bedeli çift kabin için 65.000 dolar. İlk gemi yolculuğunun yedi mürettebat üyesi ve on altı misafir içermesi bekleniyor.

Uçuş, Airlander-10 modelinin çok düşük uçuş performansına sahip hibrit bir zeplin üzerinde gerçekleşecek . Özellikle, insanların kendileri ve onlar için yiyecek de dahil olmak üzere maksimum taşıma kapasitesi sadece 10-11 tondur, bu nedenle yanınıza fazla bir şey alamazsınız. Bu nedenle seyir süresi kısadır.

Öte yandan, OceanSky yolculukları basitçe rekabete sahip değildir ve bu nedenle yetişkinler için özel eğlence olarak konumlandırılmıştır. Dünyada yolcu taşıma kapasitesine sahip çok az hava gemisi var ve Kuzey Kutbu’na uçan hava gemisi de yok. Bu nedenle yüksek bilet fiyatı – elit kulübe erişim için. Bununla birlikte, bir nüans daha var: öfkeli bir salgın durumunda, zeplinle gezegenin ücra köşelerine seyahat etmek, özel bir konakta yalnızlığa iyi bir alternatif gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: İsveç şirketi OceanSky, Kuzey Kutbu’na zeplin yolculukları başlattı

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
1 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör
A WordPress Commenter
A WordPress Commenter
04/08/2020 21:38

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.