The Witcher ile tanışın: Monster Slayer – Witcher dünyasında geçen artırılmış gerçeklik oyunu

blank
The Witcher ile tanışın. oyun

İçerik: The Witcher ile tanışın: Monster Slayer – Witcher dünyasında geçen artırılmış gerçeklik oyunu

Covid-19 salgını, beğenilen Netflix dizisi The Witcher’ın ikinci sezonunun yapımını geciktiriyor – bu yüzden CD Projekt stüdyosu, Andrzej Sapkowski’nin evreninin hayranlarını yeni bir teklifle memnun etmeye karar verdi. Şirket, The Witcher dünyasında bir mobil artırılmış gerçeklik oyunu geliştirdiğini duyurdu.

Oyunun adı The Witcher: Monster Slayer idi ve şu anda CD Projekt franchise sahibinin bir yan kuruluşu olan Spokko tarafından geliştiriliyor. Oyun, iOS ve Android’de aynı anda yayınlanacak. Şirket bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak “yakında” gerçekleşeceğini vaat ediyor.

Diğer mobil artırılmış gerçeklik oyunlarında olduğu gibi, The Witcher: Monster Slayer, oyuncuları dijital dünyayı keşfetmeleri için gerçek dünyada hareket ettirecek. Seyahat ederken, hikaye görevlerini tamamlayabilecek ve gerçek büyücüler gibi çeşitli canavarlarla savaşabilecekler. Tüm canavarların tasarımı The Witcher 3 tarzında tasarlandı. Yenilen canavarlar oyunculara güçlü iksirler, bombalar ve silah yağlayıcıları yaratmaları gereken kupalar bırakacaklar.

The Witcher serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, uygun hazırlık bir canavarı yenmede kritik bir rol oynayacaktır. Oyuncular, doğru savaş taktiklerini bulmak için neredeyse kesinlikle canavarların güçlü ve zayıf yönlerini incelemek zorunda kalacaklar. Oyuncuların kendi cadılarını yaratma ve kişiselleştirme fırsatına sahip olup olmayacakları henüz bilinmiyor, ancak bu sefer kesinlikle kalıcı Geralt için oynama şansları olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: The Witcher ile tanışın: Monster Slayer – Witcher dünyasında geçen artırılmış gerçeklik oyunu

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
1 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör
Mehmet
Mehmet
02/09/2020 08:45

Biraz korkutucu bir oyun