Hakkımızda (Teknoloji Haberleri)

İçerik: Hakkımızda (Teknoloji Haberleri)

Teknoloji.news; bilim, araç, oyun, telefon&bilgisayar, uzay ve savunma haberlerini yayınlayan bir teknoloji haber sitesidir.

Teknoloji haberleri neden önemli?

İnsanlık tarihi üstünlük veya avantaj sağlamak için yeni keşifler için kafa yormuş, teknolojik yenilikleri bulup kullananlar avantaj sağlarken, kullanamayanlar tarihin içinde unutulmuştur.

Teknolojinin önemi için milyonlarca örnek verilebilir. Bizim tarihimiz için en önemli olanlardan Fatih Sultan Mehmet’in ilk bombeli topu fırlatma teknoloji ile İstanbul’u fethetmesidir. Bu durum nasıl bir imparatorluğun kapılarını açtıysa, Osmanlı’nın son dönemlerinde matbaaya BİLE karşı çıkan bir durum ile çöküşe kapılarını açmıştır. Bundan dolayıdır ki teknoloji veya teknoloji haberleri her dönem önemli bir sıralamadadır.

Eğer ki bir ülke Dünya ülkeleri içerisinde söz sahibi olmak isterse bunun yolu, tarihte olduğu gibi şimdi de, teknolojiyi elinde bulundurmaktan geçiyor. Teknoloji, iyi bir ekonomi, güçlü bir ülke, refahın yolu, kültürün gelişimini de beraberinde sağlar. Kısacası daha iyi bir ülke daha iyi bir vatan için teknoloji haberleri, yolumuzu gösterecektir.

Biz de bu fedakârlık bilinci ile elimizden geleni yapmaya çalışan bir grup insanız.

Teknoloji haberleri – teknoloji.news

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hakkımızda (Teknoloji Haberleri)

Tekrar kontrol edin

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör