Google, Project Ara akıllı telefonunu nasıl geliştirdiklerini gösterdi

blank
Google, Project Ara akıllı telefonunu nasıl geliştirdiklerini gösterdi

İçerik: Google, Project Ara akıllı telefonunu nasıl geliştirdiklerini gösterdi

İnternet devi Google şu anda modüler bir akıllı telefon Ara üzerinde çalışıyor. Proje, kısa süre önce Çinli Lenovo şirketine satılan Motorola’dan şirkete gitti. Son zamanlarda, Google Project Ara ekibinin üyeleri, benzersiz bir akıllı telefonun gelişiminin nasıl ilerlediğini anlattı ve gösterdi.

Modüler akıllı telefon Ara’nın gelişimini anlatan YouTube kanalı Phonebloks’ta bir video yayınlandı. Eylem, bir geliştirici ve mühendis ekibinin benzersiz bir cihazı test ettiği ve sonuçlandırdığı Google’ın genel merkezinde gerçekleşir.

Ara’nın, kullanıcının kendi kendine monte edebileceği modüler bir akıllı telefon kurucusu olduğunu hatırlatırız. Cihazın sözde “dış iskeleti” yaklaşık 50 dolara mal olacak. Sahibinin takdirine bağlı olarak, kamera modülünden işlemciye ve RAM’e kadar diğer unsurlar ona bağlanacaktır.

Son raporlara göre, Ara Projesinin sunumu, Ara Geliştirici Konferansı kapsamında Nisan ayı ortasında gerçekleşecek. Ancak, benzersiz akıllı telefonun ne zaman satışa çıkacağı hala bilinmiyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Project Ara akıllı telefonunu nasıl geliştirdiklerini gösterdi

Tekrar kontrol edin

blank

Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi

Mi 11 Ultra, Telefon Lansman Tarihi 29 Mart Olarak Belirlendi: Mi 11 Ultra akıllı telefon, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör