Ubisoft, Assassin’s Creed Dizisi İçin Netflix İle El Ele Verdi

İçerik: Ubisoft, Assassin’s Creed Dizisi İçin Netflix İle El Ele Verdi

Assassin Creed, dünyadaki en tanınmış oyun başlıklarından biridir. Yıllar boyunca, oyun stüdyosu Ubisoft, franchise için takip etmek gibi bir kült geliştiren oyunun birden fazla sürümünü yayınladı. Şimdi başlık yakınınızdaki TV ekranlarına geliyor. Hayır, bir oyun yayın platformu aracılığıyla değil, Netflix üzerinden. Ubisoft, yepyeni, canlı aksiyon Assassin’s Creed serisinin yanı sıra diğer animasyon şovları üzerinde çalışmak için yayın devi Netflix ile bir anlaşma imzaladı.

Anlaşma, birden fazla diziyi içeriyor; bunlardan ilki, türlere göre değişen bir canlı aksiyon şovu, diğerleri ise animasyon ve anime uyarlamaları olacak. Canlı aksiyon dizisi şu anda bir şovmen arıyor. Ubisoft Film & Television’dan Jason Altman ve Danielle Kreinik yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Los Angeles Ubisoft Film ve Televizyon Başkanı Jason Altman, “10 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, Assassin’s Creed markasının ikonik bir franchise haline gelmesine yardımcı oldu” dedi. “Bir Assassin’s Creed’i yaratmaktan heyecan duyuyoruz. dizi Netflix ile karşımıza çıkıyor ve Assassin’s Creed evreninde bir sonraki destanı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. “

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ubisoft, Assassin’s Creed Dizisi İçin Netflix İle El Ele Verdi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör