Google, Windows 7’de Chrome İçin Son Destek Tarihini Açıkladı

İçerik: Google, Windows 7’de Chrome İçin Son Destek Tarihini Açıkladı

blank
Google, Windows 7’de Chrome İçin Son Destek Tarihini Açıkladı

Google, Windows 7’de Chrome İçin Son Destek Tarihini Açıkladı ;

Şirket, her büyüklükteki kuruluşun iş ve teknoloji kararları vermede zorluklarla karşı karşıya olduğunu iddia etti.

Google daha önce Windows 7’deki tarayıcı Chrome desteğini önümüzdeki yıl yaz aylarına kadar genişleteceğini duyurmuştu. Ancak şirket, desteği en az altı ay daha uzatmaya karar verdi. Bu desteğin duyurulması, kuruluşların en son Windows 10 yazılımına güncelleme konusunda endişelenmeden pandeminin neden olduğu sorunlarla başa çıkmasına yardımcı olacak.

Şirket, her büyüklükteki kuruluşun iş ve teknoloji kararları vermede zorluklarla karşı karşıya olduğunu iddia etti. Pek çok BT projesinin salgın sırasında arka planda kalması gerekebileceğini düşünen Google, popüler tarayıcının çok daha sonraki bir tarihe kadar devam etmesine izin vermeye karar verdi.

blank
Google daha önce Windows 7’deki tarayıcı Chrome desteğini önümüzdeki yıl yaz aylarına kadar genişleteceğini duyurmuştu.

Chrome, Windows 7 desteğini en az 15 Ocak 2022’ye kadar uzatıyor. Bu, daha önce bildirilen 15 Temmuz 2021 tarihinden itibaren 6 aylık bir uzatma. Şirket, kurumsal müşterilerinin koşullarını değerlendirmeye devam edeceğini iddia ediyor. Gelecekte herhangi bir ek değişikliği daha ayrıntılı olarak iletecekler.

Şirket tarafından yayınlanan bir açıklamada Google, “Windows 10’a geçiş, birçok kuruluşun yıl için yol haritasının bir parçası olduğunu iddia etti. Ancak BT ekipleri için yeni öncelikler ortaya çıktıkça, kuruluşların% 21’inin hala Windows 10.1’e geçiş sürecinde olduğunu duyduk. Bu destek uzantısı ile, yükseltmeleri devam eden kuruluşlar, kullanıcılarının Windows’ta kalacağından emin olabilirler. 7, Chrome’un güvenlik ve üretkenlik avantajlarından yararlanmaya devam edecek. BT ekipleri ayrıca, bulut yönetimine sürekli yatırımımız, kurumsal güvenlik yeteneklerimiz ve işletim sistemi sürümlerinde daha geniş ekosistemle daha yakından entegre etme planlarımız dahil olmak üzere Chrome’un mevcut kurumsal özelliklerinden ve gelecekteki yol haritasından yararlanabilir. “

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Windows 7’de Chrome İçin Son Destek Tarihini Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör