Hyundai KONA Electric Artık Daha Teknolojik ve Modern

İçerik: Hyundai KONA Electric Artık Daha Teknolojik ve Modern

Hyundai, dünyanın ilk seri üretilen B-SUV modeli olan KONA EV’yi geliştirdi ve piyasaya sürdü. Özellikle Amerika ve Avrupa pazarlarında tüketiciler tarafından büyük ilgi gören KONA EV, 120 yılındaki lansmanından bu yana 2018 binin üzerinde satış gerçekleştirdi. Yapılan menzil denemesinde tek şarjla 1.026 km yol kat ederek rekor kıran KONA EV Almanya’da geçtiğimiz aylarda elektrikli otomobillerin önemi bir kez daha ortaya çıktı.

Yeni KONA Electric, dış tasarım yapısıyla bir dizi yeniliği de beraberinde getiriyor. Sade ve şık bir görünümü bir arada sunan KONA’nın kullanışlı B-SUV gövde tipi, son teknoloji elektrik teknolojisi ile birleştirilerek kullanıcılarına konfor sağlıyor.

Tamamen kapalı ızgaraya sahip ön kısım, yeni bir görünüme sahip olup, bir önceki modele göre daha modern ve daha estetiktir. Bu modern görünüm, otomobilin dış tasarımda daha geniş bir duruşa vurgu yapmasını sağlıyor. Yeni LED gündüz farları ile daha da geliştirilmiş olan ön kısım, KONA Electric’e özgü bir özellik olan asimetrik bir şarj portu ile tamamlanıyor ve güçlü bir elektrikli sürüş izlenimi veriyor.

Yeni, daha keskin farlar arabanın yan tarafına doğru uzanıyor. Yüksek aydınlatma kapasitesine sahip bu farların iç çerçevesi artık çok yönlü reflektör (MFR) teknolojisi ile geliyor. Yeni KONA EV’de ön ızgara çıkarıldı ve aşağıdaki bölmeye taşındı. Arka tamponda, otomobilin genel görünümüne anlam katmak için yatay gri çizgili bir difüzör kullanılmış. bu çizgiler zerafet korumak iken, aynı zamanda, yeni yatay genişletilmiş arka stoperler ön şık bir görünüm devam ediyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hyundai KONA Electric Artık Daha Teknolojik ve Modern

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör