Twitter Hikayeleri 24 Saat Sonra da Görülebiyor

İçerik: Twitter Hikayeleri 24 Saat Sonra da Görülebiyor

blank

Twitter’ın hikayeler olarak bilinen yeni geçici tweetlerinin yalnızca 24 saat sürmesi bekleniyor. Ancak bir hata, filoların tamamen ortadan kalkmamasına ve son kullanma tarihlerinin çok ötesinde erişilebilir kalmasına neden oluyor. İlk olarak TechCrunch tarafından bildirilen hata, filoların filonun yazarına bildirilmeksizin diğer kullanıcılar tarafından görüntülenmesine ve indirilmesine olanak tanır.

Bir Twitter sözcüsü The Verge’e gönderdiği bir e-postada “Bazı Fleets medya URL’lerinin 24 saat sonra erişilebilir olabileceği teknik bir geçici çözüm aracılığıyla erişilebilen bir hatanın farkındayız” dedi. “Kısa süre içinde kullanıma sunulacak bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz.”

Başvurulan “geçici çözüm”, Twitter API’si aracılığıyla herkese açık hesaplardan filoları çıkarabilecek bir geliştirici uygulaması gibi görünüyor. Twitter API’si şirkete göre 24 saatten eski filolar için URL’ler döndürmez ve düzeltme kullanıma sunulduğunda, birisi aktif filo için bir URL’ye sahip olsa bile, sona erme noktasından sonra çalışmaz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Hikayeleri 24 Saat Sonra da Görülebiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör