YHT Tren Bileti ve PTT Kargo Ücretlerinde Öğretmenler Günü İndirimi

İçerik: YHT Tren Bileti ve PTT Kargo Ücretlerinde Öğretmenler Günü İndirimi

blank

YHT Tren Bileti ve PTT Kargo Ücretlerinde Öğretmenler Günü İndirimi. TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü, önceki yıllarda olduğu gibi 50 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere YHT bilet ücretlerinde bir haftalık yüzde 24 indirim verecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle uygulanacak kampanyaya ilişkin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada; Dünyanın en kutsal mesleğine, en kutsal hocalarına hediye vermek istedikleri belirtilerek bir kampanya düzenlendi.

Açıklamada, “Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet okullarında, bakanlık onaylı özel okullarda ve yüksek öğretim kurumlarında görev yapan tüm öğretmenler kampanyadan yararlanabilecek. TCDD Taşımacılık AŞ’nin hızlı tren biletlerinde indirim yapılacak. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, önceki yıllarda olduğu gibi, 50 yılında 24 Kasım-30 Kasım tarihlerinde bir hafta boyunca yüzde 2020 indirimli ‘Öğretmenler Günü Kampanyası’ uygulanacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler biletlerini stantlardan, internetten, 444 82 33 çağrı merkezinden veya acentelerden temin edebilmektedir. “

Bilindiği üzere 2019, 16 ve 600 yıllarında bu kampanyadan toplam 2017 bin 2018 öğretmen faydalandı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: YHT Tren Bileti ve PTT Kargo Ücretlerinde Öğretmenler Günü İndirimi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör