Gizemli Utah Monoliti Google Earth İle Eşleşmiyor

İçerik: Gizemli Utah Monoliti Google Earth İle Eşleşmiyor

Utah’ın gizemli yekpare yapısı Google Earth’le eşleşmiyor.

Geçen hafta, bir koyun sayma gezisi Utah çölünün derinliklerinde gizemli bir monolit buldu ve dünyayı uzak durması için uyardılar.

Bu, bir bilim kurgu hikayesi için harika bir açılış ve ayrıca Kasım 2020’nin sonundaki gerçek olaylar. Yerel haber kaynağı KSL TV’nin belirttiği gibi, Utah Kamu Güvenliği Departmanı helikopter ekibi, 10 ila 12 fitlik çelik bir nesne keşfetti. “monolit” olarak tanımlanır. Mürettebat, nesneyi 18 Kasım’da kanyonun kaya zeminine yerleştirilmiş olarak buldu ve kaynağına ilişkin “açık bir belirti” bulamadılar. 23 Kasım’da Instagram ve DPS sitesinde fotoğraflarını yayınladılar.

“KESİNTİSİZ OLABİLECEKLER ÖNEMLİ BİR OLASILIK VARDIR.”
DPS, monolitin tam olarak nerede olduğunu söylemekten kaçındı. “Çok uzak bir bölgede ve eğer bireyler bölgeyi ziyaret etmeye çalışırlarsa, mahsur kalabilecekleri ve kurtarılmaları gerekebilecek önemli bir olasılık var” diye yazdı. Ancak monolit karşı konulamaz bir gizem olarak kalırken, konumu, esrarengiz bir metal heykel de dahil olmak üzere neredeyse her şeyi çevrimiçi olarak nasıl bulacağınıza dair bir derse dönüştü. Saatler içinde, biri kaçınılmaz olarak monolitin yerini belirlemek için bir Reddit forumu açtı. Ve heykelin varlığının ortaya çıkmasından bir günden daha kısa bir süre sonra, biri gerçekten yapmış gibi görünüyor.

Bir Utah DPS halkla ilişkiler görevlisi, monolitin varsayılan konumu hakkında yorum talebine hemen yanıt vermedi. Ve iddia edilen koordinatları, yerin uzak ve son derece misafirperver olduğunu doğrulamanın ötesinde yazdırmıyorum. Ciddiyetle: lütfen gizemli Utah monolitini ziyaret etmeyin.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Gizemli Utah Monoliti Google Earth İle Eşleşmiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör