PS Plus, Kasım Ayı Oyunlarını Açıklandı

İçerik: PS Plus, Kasım Ayı Oyunlarını Açıklandı

blank
Sony, Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena’nın 1 Aralık’ta PlayStation Plus abonelerine geleceğini duyurdu.

PS Plus, Kasım Ayı Oyunlarını Açıklandı, Sony, Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena’nın 1 Aralık’ta PlayStation Plus abonelerine geleceğini duyurdu.

Team17’s Worms Rumble, 32 oyunculu, çapraz platform savaşına sahiptir. Just Cause 4, Avalanche’ın Aralık 2018’deki darbe ’em-up’ı (Donlan, Eurogamer’in incelemesinde buna “benzer şekilde dağınık bir açık dünya katliamı” dedi) ve Rocket Arena, EA’nın renkli, rekabetçi, çok oyunculu 3v3 nişancı oyunu. Tüm oyunlar 4 Ocak Pazartesi gününe kadar oynanabilir.

Rocket Arena iyi karşılanırken, Temmuz ayında piyasaya sürüldüğünde kalabalık takım tabanlı nişancı pazarında herhangi bir ilgi görmekte zorlandı ve lansmandan kısa bir süre sonra premium fiyat noktası düştü. Eylül ayında, Rocket Arena’nın Steam’deki 30 günlük ortalama eşzamanlı oyuncu sayısı sadece 71 idi, bu da oyuncuların oyun almak için mücadele ettiği anlamına geliyordu. PS Plus’ta piyasaya sürülmesi, PlayStation’da kolundan bir şans vermeli.

Bu arada, aktif çevrimiçi çok oyunculu modlara veya özelliklere sahip PS4 veya PS5 oyunlarına sahip olan PlayStation Plus üyesi olmayan üyeler, bunları önümüzdeki ay sınırlı bir süre için deneyebilirler. Sony, 19 Aralık Cumartesi gece yarısından 20 Aralık Pazar gece yarısına kadar ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu bir hafta sonu düzenliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: PS Plus, Kasım Ayı Oyunlarını Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör