Volkswagen ID.4 İlk Sürüş: Kyle Conner Bizi Gezintiye Çıkarıyor

İçerik: Volkswagen ID.4 İlk Sürüş: Kyle Conner Bizi Gezintiye Çıkarıyor

blank

Volkswagen ID.4 İlk Sürüş: Kyle Conner Bizi Gezintiye Çıkarıyor ;

Conner bizi Volkswagen ID.4 elektrikli crossover ile ilk kez burada, kıyılarımızda gezmeye götürüyor. Daha büyük batarya paketi ve arkadan çekişli bir First Edition modeli kullanıyor. 77 kWh kullanılabilir enerjiye sahiptir.

Söylemeye gerek yok, Conner, diğer kanalları ve InsideEVs ABD YouTube kanalımız için video yayınlamanın yanı sıra, yeni Özel Durum İncelemeleri YouTube kanalı için içerik üzerinde yoğunlaşıyor. Geçenlerde bize ID.4 hakkında her şeyi anlattı, ancak şimdi nihayet ilk yolculuğunu bizimle paylaşabildi.

Volkswagen, Amerika Birleşik Devletleri’nde ID.4 ile ilgili bazı ilginç kurallara sahipti. Çoğu insan, önceki çevrimiçi paylaşım nedeniyle arabayı içeride ve dışarıda görse de, Conner arabanın dışını gösteremedi. Vaktinden önce sürüş hakkında konuşabilse de, ilk sürüş videosunu gerçekten paylaşmak için onu sürdükten sonra bir süre beklemek zorunda kaldı. Her neyse, Conner’ın ilk sürüşünü kontrol etmenin zamanı geldi.

İlk sürüşlerde videoyu izlemeden sunulan bilgilerin yanı sıra arabanın sürüş dinamikleri hakkında gerçekten iyi bir fikir edinemezsiniz. Bu yüzden sizi burada ayrıntılı bir özetle sıkmayacağız. Conner’ın genel olarak ID.4’ten etkilendiğini söyleyeceğiz. Crossover’ın genişliği ve şımarıklığı hakkında yorum yapıyor. Ve genel performansından memnun görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Volkswagen ID.4 İlk Sürüş: Kyle Conner Bizi Gezintiye Çıkarıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör