Xiaomi, El Isıtıcılı ZMI ‘Power bank’ Ürününü Tanıttı

İçerik: Xiaomi, El Isıtıcılı ZMI ‘Power bank’ Ürününü Tanıttı

ZMI El Isıtıcı Güç Bankası, adından da anlaşılacağı gibi kış aylarında kullanışlı olabilecek Xiaomi’nin yeni bir cihazı. Aynı zamanda bir el ısıtıcısı olarak ikiye katlanan 5.000 mAh güç bankasıdır. Bir iPhone 12’nin 5W Apple şarj cihazından daha hızlı şarj edilmesi lanse ediliyor. El ısıtıcısı, sıcaklığı sabit ve hassas bir şekilde kontrol edebildiği söylenen patentli bir tasarıma sahip PTC tipi bir sıcaklık ısıtma teknolojisi ile donatılmıştır. Cihaz, insan vücudu için rahat olan bir sıcaklığa hızla ısınabilir ve yaklaşık 52 ℃ maksimum sıcaklığa ulaşabilir.

ZMI El Isıtıcı Güç Bankası 89 CNY (yaklaşık 1.000 Rs) fiyatla satılıyor ve şu anda Çin’de satılıyor. Bahsedildiği gibi, ürün 5000mAh pil kapasitesiyle geliyor. Cihaz tamamen şarj olduğunda düşük ve yüksek sıcaklık arasında geçiş yapabilir. Daha sonra sıcaklık, dış koşullara bağlı olarak değişecek şekilde 2-4 saat boyunca korunacaktır. Fiyatın ne olduğuna dair bir bilgi yok.

ZMI USB kablosunu kullanan cihaz, iPhone 12’yi Apple 5W şarj cihazından yaklaşık 54 dakika daha hızlı şarj edebilecek. Gadget aynı zamanda birden fazla markanın akıllı telefonlarıyla ve Bluetooth kulaklıklar, akıllı bantlar ve akıllı saatler gibi düşük akımlı cihazlarla da uyumludur. Ayrıca, cihaz ayrıca bir fener ışığı olarak kullanılabilen bir LED ışıkla donatılmıştır.

Xiaomi 55W Hızlı Şarj Cihazı 3C Sertifikasında Görüldü
Cihazın ek koruma sağlamak için yüksek kaliteli lityum iyon piller kullandığı söyleniyor. ZMI El Isıtıcı Güç Bankası çok işlevli olmasına rağmen, el ısıtıcısı ve güç bankası işlevleri aynı anda açılamaz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi, El Isıtıcılı ZMI ‘Power bank’ Ürününü Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör