Assassin’in Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi, PS5, Xbox Serisine 60fps Oynanış Getiriyor

İçerik: Assassin’in Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi, PS5, Xbox Serisine 60fps Oynanış Getiriyor

blank
ACV konsollar ve PC dahil tüm platformlarda oyuna çeşitli iyileştirmeler getiriyor

Assassin’in Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi, PS5, Xbox Serisine 60fps Oynanış Getiriyor;

Assassin’s Creed Valhalla, 26 Kasım’da yeni nesil konsollarda 60 fps’de çalışmasına izin verecek bir güncelleme alacak. Sürüm 1.0.4 güncellemesi, önceki nesil konsollar ve PC dahil tüm platformlarda oyuna çeşitli iyileştirmeler getiriyor. Google Stadia ve Amazon Luna için de satışa sunulacak. Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları, Performans veya Kalite modları arasında seçim yapma seçeneğine sahip olacak ve eski, oyunun 60 fps’de çalışmasına izin verecek.

Resmi Ubisoft web sitesinde ayrıntılı olarak açıklandığı üzere Assassin’s Creed Valhalla için 1.0.4 güncellemesi, 26 Kasım’da Xbox konsolları, PlayStation 4 ve PlayStation 5, Ubisoft Connect, Epic Games Store, Amazon Luna ve Stadia için gelecek. Xbox Series X ve Series S sahiplerinin 5,3 GB indirme, Xbox One oyuncuları 4,9 GB indirme, PlayStation 5 oyuncuları 2,5 GB indirme, PS4 oyuncuları 4,1 GB ve PC oyuncularının 4,3 GB veri indirmesi gerekecek.

blank
Assassin’in Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi, PS5, Xbox Serisine 60fps Oynanış Getiriyor

1.0.4 Güncellemesi, Performans ön ayarı ve Kalite ön ayarı arasında seçim yapma seçeneği sunar. Performans ön ayarı, oyunun çözünürlüğü ve grafik ayarlarını 60 fps oyun sunacak şekilde uyarlamasına olanak tanır. Kalite ön ayarı, 30 fps’de daha düşük kare hızlarıyla gelişmiş görseller sunar. Digital Foundry, Assassin’s Creed Valhalla’nın PS5 ve Xbox Series X’te 60 fps’nin altına düştüğünü ve Xbox Series S’de 30 fps’de kaldığını belirtti.

Güncelleme ayrıca başlık ekranına yeni bir arka plan görüntüsü ekler, çeşitli görsel efektler, rün menüsüne rün kategorileri ekler, kumaş sınırını 82’ye çıkarır ve bazı daha fazla oyun değişikliği. Ubisoft ayrıca teçhizat, hasar istatistikleri ve ağır saldırı değiştiricilerle bazı dengeleme değişiklikleri yaptı. Genel kararlılık ve performans da iyileştirildi. Xbox Serisi S / X konsolları ekran yırtılma sorunlarıyla karşılaşmayacaktır. PC oyuncuları için VRAM / RAM sızıntısı sorunları giderildi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Assassin’in Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi, PS5, Xbox Serisine 60fps Oynanış Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör