Black Ops Cold War, Call of Duty’nin İçinde Yer Alan Harika Bir Oyun

İçerik: Black Ops Cold War, Call of Duty’nin İçinde Yer Alan Harika Bir Oyun

blank

Black Ops Cold War, Call of Duty’nin İçinde Yer Alan Harika Bir Oyun ;

Black Ops Cold War, kaçak bir trenin önüne trajik bir şekilde bağlanan heyecan verici ve samimi bir casus hikayesinin çekirdeğidir. Oyun, 1980 Yeni Yıl Arifesinde Amsterdam’da neonlarla kaplı bir barda başlıyor ve burada CIA ortağınız sizi partiden hemen takip etmeniz için çağırıyor. Başlangıçtan beri Soğuk Savaş’a bakmak harika ve aceleyle çıkmanız gereken bir odayı dekore etmeye bu kadar özen gösterilmiş olmasına şaşırdım. Birkaç dakika sonra, güzel bir şekilde işlenmiş bir kış kasabasında birkaç blok yürüdükten sonra, kendimi 51. Bölge kabinindeki uzaylılar gibi her köşeden beklenmedik bir şekilde çıkan, ağır silahlı kötü adamlardan oluşan küçük bir orduyla kükreyen bir silahlı çatışmada buldum. Bu, Call of Duty için tamamen normal bir şeydi, ancak sahne karardığında, bara geri dönüp Yeni Yıl eğlenceleriyle konuşmayı diledim.

blank

Hikayede bir süre sonra, dijital Ronald Reagan size bir nükleer silahı durdurmak için dünyayı havaya uçurmanızı emrettikten sonra, Sovyet kontrolündeki Doğu Almanya’ya sızmakla görevlendirildiniz. Görevin başlarında, CIA yoldaşımla çatıda durup sınır kapısından geçen insanların fotoğraflarını çekerken, orada yapacak hiçbir şey kalmasa bile, çatıda olabildiğince uzun süre kalmaya çalıştığımı fark ettim. Hedefimi aramak yerine, caddeye inip Papers’ın yüksek kaliteli bir versiyonunu oynamak istedim, Lütfen. Sonunda, başka bir bombalı çatışma bekleyerek görevde ilerledim. Ama hiçbiri yoktu. Elbette, daha sonra birkaç muhafızdan fazlasını çıkarmak zorunda kaldım, ancak Call of Duty seviyesi için Doğu Almanya ziyareti pratikte meditasyon amaçlıydı.

Daha sonra sıcak bir şekilde aydınlatılmış bir barda bir kişiyle tanıştım ve onunla konuşmak için heyecanlandım. Ne yazık ki, iki Stasi subayı hızla içeri girip beni vaktinden önce kaçmaya zorladığından, birkaç diyalog seçiminden sonra konuşma kısa kesildi. Kısa bir süre sonra, bir düşmanın dairesine gizlice girip, karısı ve çocuğunun etrafında, bir çantaya bir cihaz yerleştirmek zorunda kaldım. Keşfedilip yok olur olmaz, Call of Duty’nin – gerilim ve ilişkilere dayanan ilgi çekici bir casus oyunu olduğunu düşündüğüm alternatif evreninin – sona erdiğini biliyordum. Patlamaları ve silah seslerini tetikleyin.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Black Ops Cold War, Call of Duty’nin İçinde Yer Alan Harika Bir Oyun

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör