Google ve Disney, Mandalorian AR Deneyimi İçin İş Birliği Yapıyor

İçerik: Google ve Disney, Mandalorian AR Deneyimi İçin İş Birliği Yapıyor

blank
Google ve Disney, Mandalorian AR Deneyimi İçin İş Birliği Yapıyor

Google ve Disney, Mandalorian’ı içeren yeni bir AR deneyimi için bir araya geldi ve evet, Baby Yoda işin içinde. Google’da yaratıcı AR ortaklıklarının başkanı Matthieu Lorrain’in yazdığı bir blog gönderisine göre, Mandalorian AR deneyimi “sizi Mando’nun kendisi, Din Djarin ve The Child’ın izinden giden bir ödül avcısının yerine koyuyor”. Oyuncular AR’deki karakterlerle etkileşime girebilir ve paylaşım için uygulamadan sahneler yakalayabilir.

Uygulama, Google’ın artırılmış gerçeklik deneyimleri oluşturmak için geliştirici platformu olan ARCore üzerine inşa edilmiştir ve bir AR nesnesinin bir sahnedeki diğer gerçek nesneler tarafından görüntülenmesi engellendiğinde (Mandalorian jetpack’ler ve Kediniz sahneye doğru yürür).

Google, çoğunlukla popüler Disney Plus şovunun ilk sezonuna dayanan modeller ve animasyonlar oluşturmak için Disney ve Lucasfilm ile birlikte çalıştı. Ancak deneyimin yeni bölümleri uygulamaya haftalık olarak gelecek, bu nedenle 2. Sezon büyük olasılıkla deneyimin bir parçası olacak

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google ve Disney, Mandalorian AR Deneyimi İçin İş Birliği Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör