Ninja’nın Yeni Kulaklıkla Uyumlu Oyuncu Kapüşonlusu

İçerik: Ninja’nın Yeni Kulaklıkla Uyumlu Oyuncu Kapüşonlusu

blank
25 Kasım’da satışa sunuldu

Ninja’nın yeni kulaklıkla uyumlu oyuncu kapüşonlusunu duyurdu. Popüler yayıncı Tyler “Ninja” Blevins, bir sonraki markalı teçhizatını duyurdu: “Patent bekleyen” bir sisteme sahip özel 60 $ ‘lık kapüşonlu, müşterilerin müzik veya oyunlarının kesintisiz tadını çıkarırken kaputun üzerine bir kulaklık takmalarına izin vermek için tasarlanmış.

Kapüşonlu üst, kapüşonun her iki yanında bir “polimesh” kulak deliği ile çalışır ve bir sweatshirt kapüşonunun (genellikle) kalın malzemesi tarafından boğulmak yerine kulaklıktan gelen sesin geçmesine izin veriyor.

Fikir yeni bir fikir değil: Bu yıl, Champion’dan patentli bir oyuncu kapüşonlu üstünü görmek yerine kaputun içine kulaklık takmak için büyük boy bir kapüşonlu bir kapüşonlu da gördü. Ve bir sweatshirt üzerine kulaklık takmak için file başlık kullanma konsepti, Betabrand’ın 2014 tarihli Ses Mühendisi Kapşonuna kadar uzanıyor.

Ninja kulaklık kapüşonlu üst Blevins’in diğer Ninja kapüşonlular ile karşılaştırıldığında nispeten kısıtlı bir marka ile sadece kazak tarzında mevcut görünüyor – kulaklık modeli sadece cebinde “Ninja” markasını ve kolun yanında aynı simgeyi içeriyor gibi görünüyor.

blank
Kapşonlu siyah, pembe ve gri renklerde satışa sunulacak
0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ninja’nın Yeni Kulaklıkla Uyumlu Oyuncu Kapüşonlusu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör