Samsung, 2021 İçin İki Yeni Giriş Seviyesi Telefonu Olan A12 ve A02S’yi Duyurdu

İçerik: Samsung, 2021 İçin İki Yeni Giriş Seviyesi Telefonu Olan A12 ve A02S’yi Duyurdu

Samsung, Salı günü Avrupa’da önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek iki yeni giriş seviyesi telefon olan Galaxy A12 ve A02S’yi duyurdu. Her ikisi de modern bir Android akıllı telefon arayanlar için daha düşük bir giriş engeli sunar.

A12, 8 megapiksel ön kamera için bir çentik, sekiz çekirdekli bir işlemci, yanda bir parmak izi sensörü ve 5.000 mAh pil ile 6.5 inçlik bir HD + ekrana sahip A11’in halefi olacak şekilde tasarlandı. . Fotoğraflar, makro ve derinlik çekimlerine yardımcı olmak için 48 megapiksel ana sensör, 5 megapiksel ultra geniş ve bir çift 2 megapiksel sensör dahil olmak üzere arka taraftaki dört kamera dizisi ile kaplanıyor.

blank
Samsung A12

A02S biraz daha az etkileyici: aynı ekrana ve pile sahip, ancak 3GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip (yine de microSD yuvası ile depolamayı genişletebilirsiniz). Telefon ayrıca farklı kameralarla donatılmıştır: 13 megapiksel ana sensör ve A12 ile aynı 2 megapiksel sensör çifti. Bağlantı noktaları ile maliyetler de azalır, A02S, isteyebileceğiniz USB-C bağlantı noktasının aksine daha eski bir Mikro USB bağlantı noktasına sahiptir. A02S’de ayrıca bir parmak izi sensörü eksik.

blank
Samsung Galaxy A02
0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, 2021 İçin İki Yeni Giriş Seviyesi Telefonu Olan A12 ve A02S’yi Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör