Yeni World of Warcraft Genişletme Paketi Çıktı

İçerik: Yeni World of Warcraft Genişletme Paketi Çıktı

blank
yeni warcraft dünyası genişleme paketi çıktı

Blizzard Entertainment’ın son derece popüler devasa çok oyunculu rol yapma oyunu için sekizinci genişletme paketinin yayınlanmasıyla, oyuncuların diğer Azeroth dünyasına olan yolculuğu başlıyor. Yeni bir başlangıç ​​macera sitesi olan Sürgün Adası, güncellenmiş bir seviye atlama sistemi ve isteğe bağlı karakter takviyesi ile son genişleme paketine adım atmak her zamankinden daha kolay.

Ölümlü diyarların ötesindeki dünya Shadowlands’de Azeroth’un ruhları yeni hedefler keşfediyor: yükselmek, bedelini ödemek, yeniden doğmak, sonsuz bir savaş başlatmak ya da ebedi acılara mahkum olmak. Blizzard Entertainment’ın büyük beğeni toplayan devasa çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişlemesi olan Shadowlands’in piyasaya sürülmesiyle, bir sonraki dünyanın kendi kaderini tayin etme yolculuğu bugün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca World of Warcraft oyuncusu tarafından başlıyor.

World of Warcraft Shadowlands’de Horde ve Alliance’ın kahramanları öbür dünyanın büyük topraklarında yolculuklarında ölümün gizemleriyle yüzleşecek. Yolculuk sırasında, Maw’ın çaresiz derinliklerinde hüküm süren tiran Jailer’ın birlikleriyle yüzleşmek için kullanacakları öteki dünyevi güçleri belirlemek için Shadowlands’in dört güçlü Ahitinden biri ile kaderi değiştiren bir anlaşma yapacaklar. Oyuncuların azmi, kayıp ruhları Jailer’ın her şeyi gören gözünden kurtarmaya çalışırken ve uzun süredir hapsedilmiş korkuların (ve efsanevi ödüllerin) bulunduğu Tower of the Damned Torghast’ın labirent koridorlarında tehlikeye atılırken test edilecek. bekleyin.

blank
yeni warcraft dünyası genişleme paketi çıktı

Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, “Shadowlands, WoW oyuncularını Warcraft evreninde daha önce hiç ayak basmadıkları bir yere götürüyor ve onlara karakterlerinin kaderini farklı bir şekilde şekillendirme fırsatı veriyor,” diyor. “İster seçtikleri Ahit’in tüm yönlerini araştırsınlar, ister Tower of the Damned’de kendi efsanevi eşyalarını yaratsınlar, oyuncuların gelecek dünyada kendilerini bekleyen deneyimleri keşfedeceklerinden heyecan duyuyoruz.”

WoW ayrıca Shadowlands’in piyasaya sürülmesiyle bazı güncellemeler de yapacak, böylece hem yeni hem de geri dönen oyuncular eğlenceye kolayca katılabilecek. Sürgün Adası’nda yeni oyuncular, size bir Azeroth kahramanı olmanın ne anlama geldiğini öğreten görevlerle grup tabanlı oyunun temellerini öğrenebilecekleri iki patronlu mini bir zindan içeren yepyeni bir başlangıç ​​macerası keşfedecekler ve seçtikleri sınıfın becerilerini öğrenin. Yeni oyuncular adayı terk ettiklerinde, oyunun son genişlemesi olan Battle for Azeroth’tan doğrudan devam edebilecekler, burada 50. seviyeye ulaşacak ve Shadowlands’e geçiş için hazırlanacaklar.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni World of Warcraft Genişletme Paketi Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör