APC, APC Back-UPS Pro Gaming’i Tanıttı – Konsollar İçin Elektrik Kaynağı

İçerik: APC, APC Back-UPS Pro Gaming’i Tanıttı – Konsollar İçin Elektrik Kaynağı

blank

APC, APC Back-UPS Pro Gaming’i Tanıttı – Konsollar İçin Elektrik Kaynağı;

APC Back-UPS Pro Gaming, RGB aydınlatma desteği, USB Type-C bağlantı noktası ve yukarı bakan bir ekrana sahip dünyanın ilk Kesintisiz güç kaynağı olabilir. Yüksek kaliteli oyun bilgisayarları veya herhangi bir iş bilgisayarı, voltaj yükselmesi sırasında bile cihazınıza zarar gelmemesini sağlamak için güç kesintilerinden korunmalıdır. APC Back-UPS Pro Gaming UPS, beyaz veya siyah bir tasarıma sahiptir ve şu anda BH Photo and Video’nun web sitesinden 259,99 $ karşılığında ön sipariş verilebilir.

APC Back-UPS Pro Gaming, özellikle UPS oyun masanızın yakınında yerde bulunuyorsa, neredeyse her açıdan görülebilmesini sağlamak için 160 ° açıda bir ekrana sahip.

APC Back-UPS Pro Gaming, UPS’in aküsünde ne kadar güç kaldığı ile ilgili olan Reactor çemberi adı verilen benzersiz bir ekran tasarımına sahiptir. Reaktör dairesi, UPS’e dahil olan akü yavaşça ölmeye başladığında yavaşça aşağı doğru ilerler. Reactor çemberinin rengi tamamen özelleştirilebilir ve UPS’in PC’nizin renk şemasına kolayca uymasını sağlar.

blank

RGB aydınlatma estetik olarak hoş ve işlevseldir, çünkü UPS, kablolama hataları gibi küçük anormallikler de dahil olmak üzere herhangi bir güç anormalliği tespit ettiğinde, RGB aydınlatma, kullanıcının herhangi bir anormallikten hızlı bir şekilde haberdar edilmesini sağlamak için yanıp sönüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: APC, APC Back-UPS Pro Gaming’i Tanıttı – Konsollar İçin Elektrik Kaynağı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör