Huami Amazfit GTS 2 mini Lansmanı 1 Aralık’ta

İçerik: Huami Amazfit GTS 2 mini Lansmanı 1 Aralık’ta

blank
Amazfit GTS 2 mini, sağ tarafta tek bir fiziksel düğmeye sahip.

Şirket, Huami Amazfit GTS 2 mini’nin 1 Aralık’ta Çin’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Huami, yalnızca tarihi doğrulamakla kalmayıp aynı zamanda yaklaşan akıllı saatle ilgili önemli bilgileri ortaya çıkaran bir teaser gönderisi paylaştı. Giyilebilir cihazın, Eylül ayında piyasaya sürülen orijinal Amazfit GTS 2’ye kıyasla daha küçük bir ekrana, daha hafif bir tasarıma ve daha ince bir profile sahip olacağı belirtiliyor. Bir teaser videosuna göre bu akıllı saat Siyah, Yeşil ve Pembe renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Sağ tarafta tek bir arama düğmesi bulunacaktır.

Resmi Weibo kolundaki bir gönderiye göre Huami Technology, 1 Aralık’ta Çin’de Amazfit GTS 2 mini akıllı saatini piyasaya sürecek. Şirketin CEO’su Huang Wang’ın giyilebilir cihazın tasarımıyla ilgili kısa bir video paylaştığı bildirildi. Üst düzey yönetici, mini varyantın Amazfit GTS 2’den daha hafif, daha ince, daha rafine ve daha küçük olacağını ve gençleri hedef aldığını söylüyor.

Amazfit GTS 2 mini’nin videosunda kavisli bir ekran ve sağ tarafta tek bir düğme gösteriliyor. Giyilebilir ürün Siyah, Yeşil ve Pembe renklerde ve uyumlu kayışlarla satışa sunulacak. 5ATM su direncine ve bir kalp atış hızı sensörüne sahip olacaktır. GTS 2 mini ayrıca PAI sağlık değerlendirme sistemi, çeşitli spor modları ve özelleştirilebilir saat yüzleriyle birlikte gelecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huami Amazfit GTS 2 mini Lansmanı 1 Aralık’ta

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör