Amazon, Samuel L.Jackson’a Alexa Uyandırma Sesini Veriyor

İçerik: Amazon, Samuel L.Jackson’a Alexa Uyandırma Sesini Veriyor

blank

Amazon, Samuel L.Jackson’a Alexa Uyandırma Sesini Veriyor ;

Amazon, Alexa dijital asistanı için Samuel L. Jackson ses becerisini, oyuncunun ikonik küfür dolu sunumunun çok daha fazlası da dahil olmak üzere on binlerce ifade daha içerecek şekilde genişletiyor. Şirket ayrıca Jackson’a kendi uyandırma ifadesini veriyor: “Hey, Samuel.” Haber, Amazon’un Pazartesi günü bir sonraki ünlü sesi Bollywood yıldızı Amitabh Bachchan’ı gelecek yıl Hindistan pazarı için eklemeyi planladığını duyurmasının ardından geldi.

Jackson ortaklığı geçen Aralık ayında başlatıldı ve Alexa kullanıcılarının, Echo ve diğer Alexa özellikli cihazlarda oyuncunun sesine erişmek için 0,99 ABD doları ödemesine izin verdi. O zamandan beri Amazon, tüketicilerin entegrasyonun “aşırı külfetli” olduğundan şikayet ettiklerini, çünkü Alexa’dan Jackson’dan bir şeye cevap vermesini istemeniz gerektiğini etkili bir şekilde söyledi.

Buna ek olarak, Jackson becerisini kullanarak sahip olabileceğiniz çeşitli sorular ve alışverişler sınırlıydı, çünkü Amazon, oyuncunun gerçek sesini kullanarak yalnızca az sayıda kelime kaydetti ve kütüphaneyi genişletmek için yapay zekaya güvendi. Amazon, geri bildirim toplarken, becerinin sahiplerinin çoğunun – yaklaşık yüzde 75’inin küfür açık olduğu – şu anda Alexa’da mevcut olandan daha samimi, yeni bir Jackson talep ettiğini söylüyor.

Şimdi, bugünkü güncellemede, Jackson’ın Alexa entegrasyonu, küfürlü kelimelerin beş katı da dahil olmak üzere yaklaşık 30.000 daha fazla kelime öbeği içerecek, Variety bildiriyor. Ve sadece “Hey Samuel” diyerek sesi etkinleştirebilirsiniz, bu özellik “inanılmaz derecede zorlu bir mühendislik zorluğu” olduğunu kanıtlayan bir özellik Amazon, etkinleştirmek için cihazdaki uyandırma kelime algılayıcısını yükseltmesi gerektiğini söylüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon, Samuel L.Jackson’a Alexa Uyandırma Sesini Veriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör