Audi Sport, Yeni Formula E Aracını Tanıttı

İçerik: Audi Sport, Yeni Formula E Aracını Tanıttı

blank
Audi Sport, Formula E 2021 sezonundaki rakibi Audi e-tron FE07’yi açıkladı.

Audi Sport, Yeni Formula E Aracını Tanıttı ;

Audi Sport, Formula E 2021 sezonundaki rakibi Audi e-tron FE07’yi açıkladı. 2,8 saniyede 0-100 km / s hız, tüm otomobil içinde yüzde 95’in üzerinde verimlilik ve her ayrıntıda herhangi bir olasılığa hazırlık olduğunu iddia ediyor. Aynı zamanda yeni Audi MGU05 motor-jeneratör ünitesini içerir.

Şili’de Ocak ayı ortasında başlayan 2021 sezonunda, Formula E ilk kez resmi bir FIA Dünya Şampiyonası olarak düzenlenecek. Audi için, tamamen elektrikli yarış serisindeki bağlılık sadece en yüksek uluslararası düzeyde bir spor yarışması değil, aynı zamanda markanın sürdürülebilir ve dijital premium mobiliteye dönüşümünü mükemmel şekilde destekliyor.

Takım patronu Allan McNish, “Motor sporları, Audi ve onun teknoloji gelişimi için her zaman belirleyici bir öneme sahip olmuştur” diyor. “En ünlü sloganımız” Vorsprung durch Technik “de buradan geliyor”.

Audi için yedinci sezon başka bir prömiyerle de ilişkilendiriliyor. Audi Sport e-Drive geliştirme başkanı Stefan Aicher, “Audi e-tron FE07, ilk kez şirket içinde geliştirilen tamamen yeni bir elektrikli güç aktarım mekanizmasına sahip,” diyor. Son yıllarda, teknoloji ortağı Schaeffler ile ortaklaşa geliştirilen güç aktarım mekanizmasının sürekli olarak optimize edilmiş bir versiyonu her zaman kullanılırken, gelecek Dünya Şampiyonası için yeni MGU invertör ünitesi üzerinde çalışmalar sıfırdan başladı. Aicher, “Bu projenin her alanında sınırlara gittik” diyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Audi Sport, Yeni Formula E Aracını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Ford ve HP, F-250 Parçaları Üretmek İçin İş Birliği Yapacak

Ford ve HP, F-250 Parçaları Üretmek İçin İş Birliği Yapacak: Sürdürülebilirlik açısından bakıldığında, 3D baskının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör