Flight Simulator 2D, Mobil Cihazlara İçin Tasarlandı

İçerik: Flight Simulator 2D, Mobil Cihazlara İçin Tasarlandı

blank
Flight Simulator 2D, Mobil Cihazlara İçin Tasarlandı

Tsouchlos Brothers, uçuş kontrollerinin ve grafiklerinin akıllı telefonlar ve tabletler için özel olarak tasarlandığı karmaşık bir havacılık oyunu olan Flight Simulator 2D’yi piyasaya sürdü.

PC’de oynayabileceğiniz, gerçek aerodinamik, dinamik hava durumu sistemi, rüzgar / rüzgar, gündüz ve gece döngüsü ve sistem arızaları dahil olmak üzere, ana akım 3D uçuş simülatörlerinin tüm önemli yönlerini içeren türünün ilk oyunudur. güzel elle çizilmiş haritalar, özel dokular ve karmaşık mekanikler gibi ortak 2D öğelerle.

Çok çeşitli zorluklar sunmak için dahil edilen üç uçuş modu vardır. Ücretsiz uçuş, kendi hedeflerinize karar vermenize ve dünyayı keşfederken uçağınızda uçmanın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan bir kum havuzu deneyimidir.

Hava Taşımacılığı, yolcuların uçuşa dahil edilmesini sağlar ve onları varış noktalarına taşımakla görevlendirilirsiniz. Burada, uçağınızda önemli ölçüde daha fazla ağırlık vardır, bu da manevra yapmanın çok daha zor olduğu anlamına gelir ve uçaktaki yolcuların ve yükün iyiliğini düşünürken, sabit uçmak için ekstra dikkatli olmanız gerekir.

Son olarak, bir havaalanında mükemmel inişler yapmanızı sağlayan İniş Mücadelesi var. Uçuşun sonunda inişinizin kalitesine göre puanlanırsınız ve ne kadar iyi yaptığınızla ilgili birçok uçuş metriği hesaba katılır. Tüm bu farklı modlarla, oyun tarzınıza en uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Flight Simulator 2D’yi öğrenmesi kolay ama ustalaşması zordur. Kendiniz denemek istiyorsanız, iOS App Store’dan veya Android için Google Play’den indirebilirsiniz. Reklamlar ve uygulama içi satın alımlar içeren bir oyun oynamak ücretsizdir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Flight Simulator 2D, Mobil Cihazlara İçin Tasarlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör