Huawei P50 Sıvı Lensli Kameralara Sahip Olacak

İçerik: Huawei P50 Sıvı Lensli Kameralara Sahip Olacak

blank
Huawei P50 Sıvı Lensli Kameralara Sahip Olacak

Huawei, akıllı telefonlarıyla kamera teknolojisi söz konusu olduğunda sürekli yenilikler yapan bir marka olmuştur. Ve şimdi yeni bir rapor, şirketin daha önce denediğinden daha iddialı bir şey yapmaya hazır olabileceğini gösteriyor.

Raporlar, Huawei’nin P50 serisinin, fotoğraflara tıklarken odaklanma süresini yalnızca milisaniyeye düşürebilecek sıvı lensli kamera teknolojisiyle geleceğini gösteriyor. Bilgi, MyDrivers’da yayınlanan ve bu yeni sıvı lens teknolojisinin önümüzdeki yıl toplu olarak üretileceğini ve ticarileştirileceğini iddia eden bir rapordan geliyor.

Rapor ayrıca, yeni lensin öncelikle telefoto kameralar için kullanılacağını iddia ediyor ve Huawei de bu teknolojiden yararlanacak diğer ürünleri piyasaya sürmek istiyor. İlginç bir şekilde, sıvı lens teknolojisi üzerinde çalışan şirket hakkında ilk kez duymuyoruz. Hatta bunu daha önce Aralık 2019’da teknoloji için patent başvurusunda bulunan şirket ile daha önce birkaç kez duymuştuk.

Huawei P50 serisi hakkında daha önce muhtemelen ‘Sıvı Lens Kamera Modülünü’ barındıran raporlar vardı.Yeni lens teknolojisinin ne gibi faydalar sağlayacağı belirsiz kalsa da, hızlı otomatik odaklama hızları gibi bazı avantajlar sunacağı söyleniyor. raporların milisaniyeye indirilebileceğine inanılacaksa. Bunun, neredeyse yüzde 100’lük bir doğruluk oranı sunan insan gözüne benzer olduğu söyleniyor.

Şimdilik sorun, teknolojinin mükemmelleştirilmesi ve tüketici düzeyinde hazır hale getirilmesidir. Bununla birlikte, şirketin teknolojiyi daha dayanıklı hale getirebileceğine ve sonunda telefonlarında yaymaya başlayabileceğine inanılıyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei P50 Sıvı Lensli Kameralara Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör