Samsung, Gelecek İçin Yeni Katlanabilir Telefonları Gösteren Resimlerini Paylaşıyor

İçerik: Samsung, Gelecek İçin Yeni Katlanabilir Telefonları Gösteren Resimlerini Paylaşıyor

blank

Samsung, Gelecek İçin Yeni Katlanabilir Telefonları Gösteren Resimlerini Paylaşıyor;

Samsung, bize katlanabilir telefonların geleceğine göz atmamızı sağlayan birkaç resim yayınladı. Güney Koreli şirket, birkaç yıldır Samsung Ekran bölümü altında katlanabilir ekranlar geliştiriyor. Geçen yıl Şubat ayında Samsung, katlanabilir bir akıllı telefon üreticisi olarak yolculuğuna başladı ve esnek ekranı sayesinde 7,3 inçlik bir tablete dönüştürülebilen piyasada satılan ilk akıllı telefon olarak Galaxy Fold’u tanıttı. Bununla birlikte, ilk katlanabilir telefon yelpazesini piyasaya sürdükten sonra Samsung, 2021’de sergileyeceği farklı bir şeye sahip olabilir.

SamMobile tarafından görüldüğü üzere Samsung Display, yeni katlanabilir akıllı telefon konseptlerini gösteren resimleri Kore blogunda paylaştı. Herkese açık olarak paylaşılan görsellerden biri, katlandığında orijinal Galaxy Fold’a benzeyen bir telefonda üçe katlanmış bir ekran gösteriyor. Görünüşe göre bir tarafta akıllı telefon arayüzü ve diğer tarafta tablet benzeri bir deneyim var.

TCL, bu yıl Mart ayında üçe katlanmış bir ekrana sahip bir konsept telefonu sergiledi. Yakın geçmişte bazı patentler de yeni katlanabilir form faktörüne doğru devam eden bir gelişme göstererek ortaya çıktı.

Üç katlı ekranı görselleştirmenin yanı sıra Samsung, Kore blogunda katlanabilir ekranlı bir cihazı gösteren başka bir illüstrasyon paylaştı. Silindirik bir çubuktan geliyor gibi görünüyor ve gelişmiş bir üretkenlik deneyimi sağlıyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Gelecek İçin Yeni Katlanabilir Telefonları Gösteren Resimlerini Paylaşıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör