Microsoft Flight Simulator VR, Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürülecek

İçerik: Microsoft Flight Simulator VR, Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürülecek

blank

Microsoft Flight Simulator VR, Aralık Sonunda Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürülecek;

Microsoft Flight Simulator için merakla beklenen sanal gerçeklik güncellemesi, Sim Update 2’nin bir parçası olarak 23 Aralık’ta başlayacak. Duyuru, Twitch’te düzenli olarak planlanan canlı geliştirici güncellemesi sırasında yapıldı. Önceden, bu VR bileşeninin yalnızca belirli bir Microsoft Karma Gerçeklik cihazı desteğiyle piyasaya sürüldüğü söyleniyordu. Şimdi, geliştirici Asobo Studio, güncellemenin “tüm cihazlar” için geçerli olacağını söylüyor.

Flight Simulator için bir VR modu ilk olarak Temmuz ayında duyuruldu. O sırada, geliştirici Polygon’a, piyasaya sürülme zamanını yeni Reverb G2 kulaklığın piyasaya sürülmesiyle birlikte HP ekibiyle ortaklaşa çalıştığını söyledi. Asobo Studio ayrıca ek VR kulaklıklarla uyumluluğun daha sonraya gelmeyeceğini ancak planın değiştiğini söyledi.

blank

Asobo Studio’nun baş yapımcısı Martial Bossard, “VR’ı herkes için açacağız,” dedi. “Artık herkes sanal gerçekliğe erişebilecek ve herkese […] dediğimde Oculus ailesi, Valve ailesi de dahil olmak üzere tüm cihazlara açık olacak, gerçekten orada her kulaklık ailesi desteklenecek.”

Bossard, VR deneyiminin kusursuz olacağını ve uçuş öncesi menü arayüzünün tamamını içereceğini söyledi. Bu şekilde, oyuncuların oyun oturumu sırasında herhangi bir noktada kulaklığı çıkarmaları gerekmez. Sim Update 2 ayrıca Airbus A320neo jetliner için iki yeni öğretici içerecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Flight Simulator VR, Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör