Tata Motors Bayileri Araç Güvenlik Balonu Tanıttı

İçerik: Tata Motors Bayileri Araç Güvenlik Balonu Tanıttı

blank

Tata Motors, arabaları bir güvenlik balonu aracılığıyla müşterilerine teslim etmenin yeni ve tamamen sterilize edilmiş bir yolunu tanıttı. Tata Motors, şirket bayilerinde araç teslimi sırasında kullanılacak yeni bir ‘Güvenlik Balonu’ tanıttı.

Tata Motors’a göre, yeni araba güvenlik balonu, arabalarını teslim alan müşterilerin pandemi sonrası bir durumda güvenliğini sağlayacak şekilde tamamen sterilize edilmiş araçlar almasını sağlayacak. Hava geçirmez balon, teslim edilen araç tüm temizlik işlemlerinden geçtikten sonra arabanın etrafına sarılacaktır.

Hava geçirmez balon, müşteri araçlarının son teslimatı beklerken mikroplarla korunmasını sağlayacaktır. Bu hava geçirmez güvenlik balonu, giriş seviyesi Tiago’dan markanın serisindeki amiral gemisi Harrier SUV’ye kadar tüm otomobiller için mevcut olacak.

blank

Tata Motors şu anda Hindistan pazarına iki yeni model, Gravitas ve HBX mini-SUV sunmak için çalışıyor. Her iki model de ülkede birçok kez test edildi ve önümüzdeki yıl satışa çıkması bekleniyor.

Tata Motors’un başlangıçta yedi koltuklu Tata Gravitas SUV’yi bu yıl Diwali sırasında Hindistan pazarında piyasaya sürmesi gerekiyordu, ancak COVID-19 salgını ve ardından 2020’nin ortalarında yaşanan kilitlenme, bu planları bozarak lansman tarihini gelecek yılın başlarına erteledi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tata Motors Bayileri Araç Güvenlik Balonu Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

VW’nin Elektrikli ID.Buzz Microbusü 2023’te Piyasaya Sürülecek

VW’nin Elektrikli ID.Buzz Microbusü 2023’te Piyasaya Sürülecek: Volkswagen, elektrikli Microbus ile yola ne zaman çıkabileceğinizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör