Transparent, Ateş Işığını Taklit Eden Taşınabilir Bir Hoparlör Yaptı

İçerik: Transparent, Ateş Işığını Taklit Eden Taşınabilir Bir Hoparlör Yaptı

blank

Transparent, Ateş Işığını Taklit Eden Taşınabilir Bir Hoparlör Yaptı;

Transparent, cam hoparlörlerini neredeyse on yıl önce Kictstarter’da piyasaya sürdü ve şirket bu başarıyı Light Speaker ile tekrarlamayı umuyor. Eğer öyleyse, konuşmacı Nisan 2021’de satışa sunulacak. Böyle bir estetik ses projesini finanse etmek için kuşkusuz yeterince tasarım takıntıları olsa da, özellikle ‘alev’ öğesi düzgün ve etkili bir USP olduğu için, elde etmek zor. bu kalabalık pazar sayesinde çok daha iyi ses kalitesi sunan daha birçok seçenek olduğu gerçeğinden uzak. Hatta bazıları, ilham verici tasarım ve kaliteli sesin buluştuğu Venn şemasında o tatlı noktayı sunuyor.

İsveçli ses markası, ses profesyonellerinin veba gibi genellikle kaçındığı bir şeye olan sevgisini aldı – cam – ve şeffaf hoparlörlerini fener benzeri bir tasarıma, 5W çıkışa ve hatta sese duyarlı bir ışığa sahip yeni bir el versiyonuna indirdi. bu bir alevi veya sıradan bir lambayı yansıtabilir.

Fener efektini tamamlayan çıkarılabilir sapla on saatlik pil ömrü ile bu, markanın ilk taşınabilir hoparlörü ve kesinlikle güçlü bir 290 sterline mal oluyor. Bu, mükemmel AudioPro Addon T3’ten 110 £ daha fazla ve Bose SoundLink Revolve + ile aynı fiyat. Karşılaştırma için, Addon T3 25W bir hoparlör, Bose ise 16 saatlik bir pil ömrüne sahip.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Transparent, Ateş Işığını Taklit Eden Taşınabilir Bir Hoparlör Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör