Amazon Müzikte Artık Müzik Videoları da İzlenecek

İçerik: Amazon Müzikte Artık Müzik Videoları da İzlenecek

blank
Amazon Müzikte Artık Müzik Videoları da İzlenecek

Amazon Müzik uygulaması, Android kullanıcıları için müzik videolarını yayınlama olanağı sağlayan yeni bir güncelleme aldı. Bu yeni eklemeyle Amazon Müzik, müzik videosu akışına izin veren YouTube Music’i alıyor. Amazon Music’teki bu yeni müzik akışı özelliğinin yalnızca Amazon Music Unlimited ücretli aboneleriyle sınırlı olduğu bildiriliyor. Amazon Music Android uygulamasının değişiklik günlüğünde “Şimdi Amazon Müzik uygulamasında müzik videoları yayınlayın. Ücretli aboneler, favori bir sanatçının veya bir video oynatma listesinin videolarıyla başlayabilir. “

Amazon Müzik için Android uygulaması, kısa süre önce Google Play’de müzik videoları akış desteğini de getiren yeni bir güncelleme aldı. Android Police, bu özelliğin yalnızca Amazon Music Unlimited aboneleriyle sınırlı olduğunu bildirdi. ABD kullanıcıları Amazon Music Unlimited’ı Prime üyeleri için ayda 7,99 ABD Doları veya Prime olmayan üyeler için 9,99 ABD Doları karşılığında alabilirler.

Hindistan’da Amazon Müzik üyeliği, Prime üyeliğiyle paketlenmiştir ve bu ücretli kullanıcılara çevrimdışı indirmeler ve reklamsız akış avantajları sunulur. Bu yeni müzik videoları akış özelliğinin nasıl çalışacağı konusunda çok az netlik var, ancak Amazon’un ödeme yapan müşterilerine tanıtmayı düşündüğü kendi müzik videoları kataloğunu oluşturması mümkün olabilir. Amazon Music, YouTube Music’i üstlenmek için Amazon Music Unlimited kullanıcılarının sevdikleri sanatçıların müzik kliplerini keşfetmelerine ve katılımı ve uygulama kullanım süresini artırmalarına yardımcı olmaya da çalışıyor. YouTube Müzik, tüm kullanıcılarına müzik video akışı özelliği sunar ve bunu ücretli abonelerle kısıtlamaz.

ABD kullanıcıları için, Amazon Music Unlimited, yeni aboneler için üç aylık ücretsiz deneme ile sunulmaktadır. Bu denemenin sonunda, bu müşteriler aylık abonelik ücretlerini ödemek zorunda kalacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon Müzikte Artık Müzik Videoları da İzlenecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk, Çin’i Geri Kazanmaya Çalışıyor

Elon Musk’ın Tesla’sı Çin’de birkaç ay geçirdi. Şimdi Çin’i geri kazanmak için fazla mesai yapıyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör