Fortnite 5. sezonda Mandalorian, Bebek Yoda ve Yeni Avcılar Yer Alıyor

İçerik: Fortnite 5. sezonda Mandalorian, Bebek Yoda ve Yeni Avcılar Yer Alıyor

blank

Fortnite’ın 5. sezonu, dördüncü sezonunu sona erdiren muhteşem bir etkinliğin ardından Çarşamba günü başladı. Geliştirici Epic Games, Salı gününün bir bölümünde popüler battle royale oyununu devreden çıkardı ve oyuncular, Fortnite’ın yanında ne olacağını görmek için beklediler.

Zero Point, Fortnite 5. sezonun başlığıdır ve farklı gerçeklerden bir avcı kadrosuna sahiptir. Sezonun yıldızı Disney Plus serisinden The Mandalorian ve Baby Yoda’dır. Yeni karakterlerle birlikte, oyuncular sezon boyunca keşfedilecek yeni harita alanlarına, kullanılacak silahlara ve kilidi açılacak daha fazla içeriğe sahip olacak.

Sezon ne zaman başlıyor?
Fortnite 5. sezonu, 2 Aralık gece yarısı ET’de (21.00 PT) başladı, ancak Epic’e göre sunucular, 04.00 ET’e (01.00 PT) kadar güncelleme için kapalı olacak.

Sezonun teması nedir?
Zero Point, Nexus War etkinliğinin sonunda ortaya çıkan Ajan Jones’a odaklanıyor. Farklı gerçeklerden bir grup avcı topladı ve kimsenin Loop’tan kaçmamasını sağlıyorlar. Hunter’s Haven ve Colossal Coliseum gibi 5. sezon haritasındaki yeni ilgi noktaları, kimlerin hayatta kaldığını görmek için oyuncuları birbirlerine karşı çukurlaştıracak.

blank
İşte ada 5. sezonda böyle görünecek
0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite 5. sezonda Mandalorian, Bebek Yoda ve Yeni Avcılar Yer Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör