Instagram Bağış Yapan Hesapları Vurgulamak İçin Salı Günü Paylaşılan Bir Hikaye Sunacak

İçerik: Instagram Bağış Yapan Hesapları Vurgulamak İçin Salı Günü Paylaşılan Bir Hikaye Sunacak

blank
Instagram Bağış Yapan Hesapları Vurgulamak İçin Salı Günü Paylaşılan Bir Hikaye Sunacak

Instagram, bugün uygulamadaki hikayeler bölümünün ön kısmında bir “Salı Verme” hikayesine yer veriyor. “Bağışladım” veya “Bağış” etiketlerini kullanan takip ettiğiniz hesapları vurgulayacaktır. Bu, Salı gününe kadar sürecek hayırsever sezonda kullanıcıları bağış yapmaya teşvik etme Instagram’ın planının bir parçası. Facebook’un sahibi olduğu şirket, ana ve içerik oluşturucularının kollarında, topluluklarında fark yaratmaya yardımcı olan içerik oluşturucuları da vurguluyor.

Yakında Instagram, kullanıcıların feed’lerinde kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bağış toplama ve paylaşma konusunda daha kalıcı bir yol test edecek. Şirket, bir blog gönderisinde, bu yeni yaklaşan özellikle, kullanıcıların gönderilerinde doğrudan herhangi bir uygun kar amacı gütmeyen kuruluşa bağlanabileceklerini söyledi.

Bu arada “Bağışladım” veya “Bağış” çıkartmaları sınırlı bir süre için paylaşılan bir hikayeye eklenecek. Bağış etiketini kullandığınızda, hikayeniz Instagram’da paylaşılan Salı Verme hikayesine eklenecektir.

Instagram’da topluluklarında fark yaratmaya yardımcı olan içerik oluşturucuları öne çıkaran ve içerik oluşturuculara dikkat çeken şirket, nasıl geri verebileceğinize dair ipuçları da sunuyor – örneğin gönüllü olmak, bağış yapmak veya ihtiyacı olan birine nazik bir jest yapmak gibi. .

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram Bağış Yapan Hesapları Vurgulamak İçin Salı Günü Paylaşılan Bir Hikaye Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör