Game of Thrones Spinoff Serisi House of the Dragon’a İlk Bakış

İçerik: Game of Thrones Spinoff Serisi House of the Dragon’a İlk Bakış

blank

Game of Thrones’un ön bölüm yan serisi House of the Dragon, bunun gerçekten gerçekleşeceğine dair bize bir adım daha attı. HBO, George R.R. Martin’in House Targaryen’ın iki ciltlik Fire and Blood tarih kitabına dayanan uyarlamanın ne için gittiğine dair bize hafif bir fikir veren konsept sanatını bıraktı.

House of the Dragon adlı bir gösterinin birçok pullu canavarı içermesini beklersiniz. Targaryen ailesinin, Game of Thrones olaylarından yaklaşık 300 yıl önce, ejderha dostları sayesinde hüküm sürdükleri bir dönemde, zirvede oldukları bir zamanda geçen hikayesini anlatıyor.

blank

HBO’nun sahibi olan WarnerMedia, Perşembe günü WarnerMedia CEO’su Jason Kilar’ın blog yazısı aracılığıyla konsept sanatını bıraktı ve Warner Bros.’un çarpıcı kararını duyurdu. HBO Max’te 2021 film listesinin tamamı sinema çıkışlarıyla aynı gün.

blank

House of the Dragon’da prodüksiyon, King Viserys I Targaryen’ı canlandıran Paddy Considine ile ilk büyük döküm duyurusu ile hala erken aşamalarda.

Bu, HBO’nun bir Game of Thrones yan ürün serisini denemesi için iki kişi alıyor. Game of Thrones’daki olaylardan binlerce yıl önce gerçekleşen The Long Night’ın gayri resmi olarak oynadığı Naomi Watts’ın başrolünü oynadığı film, ilk bölümünün iyi karşılanmadığı bildirildikten sonra pilot bölümünü geçemedi.

blank

House of the Dragon, 2022 prömiyer tarihine bakıyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Game of Thrones Spinoff Serisi House of the Dragon’a İlk Bakış

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör