Google Haritalar Artık Herkesin Street View’a Fotoğraf Eklemesine İzin Verecek

İçerik: Google Haritalar Artık Herkesin Street View’a Fotoğraf Eklemesine İzin Verecek

blank
Ayrıca insanların yüzlerini ve plakaları otomatik olarak bulanıklaştırılacak.

Google artık herkesin Google Haritalar’da Sokak Görünümü’ne resim eklemesine izin veriyor.

Sokak Görünümü, Haritalar platformunda, insanların yerde bir konumun nasıl göründüğünü görmelerine olanak tanıyan popüler bir özelliktir. Geçmişte, bu bağlantılı fotoğraflar ünlü Street View arabaları tarafından kaydediliyordu, ancak Google, uygulamaya sahip herkesin artık katkıda bulunabileceğini söylüyor. Bu gelişme, Google’ın “otomatik olarak dönecek, konumlandıracak ve bir dizi bağlantılı fotoğraf oluşturacak” artan artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde gerçekleşiyor.

Street View ürün müdürü Stafford Marquardt bir blog gönderisinde “Artık herkes kendi bağlantılı Sokak Görünümü fotoğraflarını oluşturabilir” dedi, “Google’da olmayan yerleri çekerek dünyanın her yerinden daha fazla kişiye daha iyi haritalar getirebiliriz Haritalar veya hızlı değişim görmüş olanlar. “

Aynı blog yayını, Google’ın herkese açık olarak yayınlanan çalışma saatleri gibi mevcut bilgileri bu fotoğrafları kullanarak artırıp güncelleyeceğini söylüyor. Ayrıca insanların yüzlerini ve plakaları otomatik olarak bulanıklaştırır.

Google, Haritalar Kullanıcılarının Katkıda Bulunduğu İçerik Politikası’nı ihlal eden tüm resimleri kaldıracağını söyledi. Kişiler ayrıca fotoğrafları incelenmek üzere bildirebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Haritalar Artık Herkesin Street View’a Fotoğraf Eklemesine İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Pandemiye Rağmen Hava Kirliliği Artmaya Devam Ediyor

Pandemiye Rağmen Hava Kirliliği Artmaya Devam Ediyor: Yeni verilere göre, küresel olarak insanlar Aralık ayında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör