Razer Hammerhead True Wireless Pro Kulaklıkları Piyasaya Sürüldü

İçerik: Razer Hammerhead True Wireless Pro Kulaklıkları Piyasaya Sürüldü

blank
Kulaklıkların uluslararası kullanılabilirliği şu ana kadar net değil.

Aktif gürültü engelleme ve oyun için düşük gecikme moduna sahip Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları piyasaya sürüldü. Adından da anlaşılacağı gibi, Razer’ın en yeni kulaklıkları gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklardır ve yüksek kaliteli ses sağlamak için THX sertifikalı sese sahiptir. Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları, kulak içi tasarıma sahiptir ve geniş bir kulak ucu yelpazesi sunar. Kulaklıklarda dokunmatik kontroller ve Bluetooth v5.1 bulunur. Tek bir şarjla dört saate kadar pil sunarlar ve şarj çantası buna 16 saat daha ekleyebilir.

Kulaklıkların, hem kaliteli ses hem de kişiselleştirilebilir bir uyum isteyen günlük kullanıcılar ve mobil oyuncular için “üstün” bir mobil aksesuar olduğu iddia ediliyor. Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları, geçen yılki modelin bir yükseltmesidir.

Razer Hammerhead True Wireless Pro fiyatı
Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıklarının fiyatı ABD’de 199,99 ABD dolarıdır. Kulaklıklar için karabina klipsli Razer THS TPU taşıma çantası da ek olarak 29,99 $ karşılığında mevcuttur. Razer Hammerhead True Wireless Pro’yu Razer THS kasasıyla birlikte 214,99 dolardan satın alma seçeneği var. Kulaklıkların uluslararası kullanılabilirliği şu ana kadar net değil.

blank
Razer Hammerhead True Wireless Pro özellikleri

Razer Hammerhead True Wireless Pro özellikleri
Kulaklık başlıkları 10 mm sürücüler içerir ve 20 Hz ila 20 KHz frekans yanıt aralığına sahiptir. İki adet hüzmeleyici çok yönlü mikrofona ve Bluetooth v5.1’e sahiptirler. Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları, oyun sırasında gecikmeyi 60ms’ye düşürmek için etkinleştirilebilen bir Oyun Moduna sahiptir, bu da şirketin kullanıcılar için çok daha hızlı bir tepki süresi sağlayabileceğini söylüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer Hammerhead True Wireless Pro Kulaklıkları Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör