Twitter Olumsuz Yorumlardan Sonra Zincirleme Sohbetleri Kaldırdı

İçerik: Twitter Olumsuz Yorumlardan Sonra Zincirleme Sohbetleri Kaldırdı

blank
Twitter, artık konuşmalar için yeni bir tasarım üzerinde çalışacağını söyledi.

Twitter, bu yılın başlarında başlattığı ileti dizisi düzenini geri alıyor. Şirket, yeni tasarımla ilgili kullanıcılardan aldığı geri bildirimlerin çok olumlu olmadığını söyledi. Bu düzen, bir ileti dizisi oluşturmak için orijinal gönderiye ince gri çizgilerle yanıtlar gösterdi. Twitter, artık konuşmalar için yeni bir tasarım üzerinde çalışacağını söyledi. İleti dizili sohbetler ilk olarak onun prototip uygulaması olan Twttr’de test edildi ve ardından Mayıs ayında ana Twitter uygulamasına getirildi. Twitter ayrıca Twttr prototip uygulamasını şimdilik kapattığını doğruladı ve Twttr kullanıcılarının ana uygulamaya geçmelerini tavsiye etti.

Şirket, Twitter Destek hesabı aracılığıyla ileti dizisi özelliğinin geri alınacağını duyurdu. “Biz sorduk ve bu yanıt düzeninin öyle olmadığını bize bildirdiniz, çünkü konuşmaları okumak ve bunlara katılmak daha zordu. Bu yüzden, Twitter’da sohbetleri iyileştirmenin başka yolları üzerinde çalışmak için bu formatı kapattık ”diye yazıyor gönderide. Kullanıcılar ayrıca, kiminle konuştuklarına dair konuşmalarda daha fazla içeriğe ihtiyaç olduğunu öne sürdüler ve Twitter bunu eklemek için çalıştıklarını söyledi. Şirket, kullanıcıların konuşma ayarlarında da daha fazla kontrole sahip olacağını söyledi.

Farkında olmayanlar için, yeni iş parçacıklı sohbet tasarımı, farklı tweetlere verilen yanıtları ayırt etmesi gereken “çizgiler ve girintiler” ile işleri daha düzenli hale getirmeye çalıştı. Bu özellik, özellikle birçok yanıtla uzun konuşmaları takip etmeyi kolaylaştırmak için tanıtıldı. Bununla birlikte, geri bildirimler, dizili konuşmaları okumanın daha zor olduğunu ve konuşmalara katılmayı karmaşık bir mesele haline getirdiğini öne sürdü.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Olumsuz Yorumlardan Sonra Zincirleme Sohbetleri Kaldırdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör