Xiaomi Mi 11 Üçlü Arka Kamera ve Kavisli Ekrana Sahip

İçerik: Xiaomi Mi 11 Üçlü Arka Kamera ve Kavisli Ekrana Sahip

blank

Xiaomi Mi 11, şirketin yeni nesil amiral gemisinin tasarımını önermek için Web’de ortaya çıktı. Görüntü, Mi serisi akıllı telefonun hem önünü hem de arkasını gösteriyor. Bu haftanın başlarında, Xiaomi Kurucu Ortağı ve CEO’su Lei Jun, Qualcomm Snapdragon Tech Summit 2020’de telefonun Snapdragon 888 SoC ile birlikte gelen ilkler arasında olacağını vurgulayarak Mi 11’in varlığını doğruladı. Mi 11 muhtemelen Mi 11 Pro ile birlikte gelecek.

Konsept tasarımcısı Ben Geskin, son sızıntılara dayanarak Xiaomi Mi 11 görüntüsünü tweetledi. Üçlü arka kameraların yanı sıra bir LED flaş ve her taraftan görülebilen kavisli bir ekran önerir.

Mi 11 render ayrıca, önde tek bir selfie kamera ile delik açıcı bir ekran tasarımı gösterir.

Mi 11 ile ilgili olduğu iddia edilen bazı canlı görüntüler, bu hafta başında Weibo’da ortaya çıktı. Bu görüntüler, Geskin’in renderına benzer bir tasarım sergiledi. Sızan görüntülerden biri de yeni Mi akıllı telefonda bir kızılötesi (IR) blaster önerdi.

blank
Xiaomi Mi 11, yeni nesil Mi telefonda elde edebileceğimiz her şeye sahip.

Xiaomi Mi 11 teknik özellikleri (beklenen)

Xiaomi Mi 11 çalışmalarda ve Lei Jun tarafından onaylandığı üzere Snapdragon 888 SoC ile gelecek.Telefonun yonga setinin yanı sıra bir QHD + ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca arka tarafta 108 megapiksellik bir birincil kamera sensörüne sahip olması muhtemeldir. Mi 11’in diğer özellikleri, Weibo’da yayınlanan bazı son ayrıntılara göre, en az 8 GB RAM, 128 GB yerleşik depolama, 20 megapiksel selfie kamera ve 50 W kablolu ve 30 W kablosuz şarjlı 4.780 mAh pil içerecek

Mi 11’in yanı sıra Xiaomi, çalışmalarda Mi 11 Pro’ya sahip olabilir. Bununla birlikte, ikincisi, birincisine göre büyük bir tasarım değişikliğine sahip olmayacak – özellikle Xiaomi’nin yeni Mi serisi amiral gemisi çiftlerini neredeyse aynı tasarımla getirme konusundaki tarihsel kaydına bakarsak.

Daha önceki bazı raporlar, Mi 11 için bir Ocak lansmanı önerdi. Ancak kısa süre önce bir kaynak, lansmanın Aralık ayı sonuna doğru yapılabileceğini iddia etti. Xiaomi henüz lansmanla ilgili herhangi bir ayrıntı vermedi. U

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Mi 11 Üçlü Arka Kamera ve Kavisli Ekrana Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör