2021 Ford Bronco, Koronavirüs Sorunları Nedeniyle Ertelendi

İçerik: 2021 Ford Bronco, Koronavirüs Sorunları Nedeniyle Ertelendi

blank
Ford, önümüzdeki ay Bronco için sipariş defterleri açmayı planlıyor.

2021 Ford Bronco, 2021 baharında istekli sahiplerin elinde olmayacak. Cuma günü, bir Ford sözcüsü Roadshow’a yaptığı açıklamada, otomobil üreticisinin artık hem dört hem de iki kapılı modelleri yaza erteleyeceğini, çünkü koronavirüs salgını yaratmaya devam edecek. off-road SUV için tedarikçi sorunları.

Sözcü Roadshow’a “Broncos’u müşterilerin hak ettiği kaliteli bir şekilde inşa etmeye kararlıyız” dedi. Merakla beklenen SUV için hiçbir zaman kesin bir lansman tarihi almadık, ancak Ford, salgının ortasında bile aylarca 2021 bahar zaman dilimine takıldı. Şimdi, pencere bir sezon geriye gidiyor. Yaz resmi olarak önümüzdeki yıl 20 Haziran’da başlıyor ve 22 Eylül’de bitiyor, bu yüzden en kötü senaryo, orijinal zaman çizelgesinden yaklaşık altı aylık bir gecikmeye bakıyoruz.

Manuel şanzımana ve Sasquatch paketine sahip bir Bronco’yu garaja park etmeyi planlıyorsanız, daha da uzun süre beklemeyeceksiniz. Ford sözcüsü Roadshow’a verdiği demeçte, aynı tedarikçinin kısıtlamalarının artık tüm Broncos’u Sasquatch dişli ve üç pedalı 2022 modeli yapacağını söyledi. Daha önce Ford, kombinasyonun 2021’in sonlarında piyasaya çıkacağını söylemişti.

Bu arada Ford, önümüzdeki ay Bronco için sipariş defterleri açmayı planlıyor. İşte o zaman rezervasyon sahipleri rezervasyonlarını doğru araç siparişlerine dönüştürebilecekler. Ford, bu kişilere siparişlerini ve bayi seçimlerini tamamlamaları için Mart 2021’e kadar süre verecek.

Ama hey, en azından 2021’de hala dört gözle bekleyeceğimiz iyi bir şey olduğunu biliyoruz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2021 Ford Bronco, Koronavirüs Sorunları Nedeniyle Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör