Razer’ın Tomahawk Modüler Oyun Bilgisayarı Nihayet Çıktı

İçerik: Razer’ın Tomahawk Modüler Oyun Bilgisayarı Nihayet Çıktı

blank
Tomahawk, Ocak ayında CES 2020’de gördüklerimizin son versiyonu.

Razer, yıllardır aerodinamik değiştirilebilir parçalara sahip modüler oyun bilgisayarlarından bahsediyor. Şimdi, çeşitli konseptlerin, CES’in ortaya koyduğu ve ilgili markalı standart PC kasalarının ardından, şirket aslında ilk kez önceden oluşturulmuş bir masaüstü bilgisayar satıyor.

Tomahawk, Ocak ayında CES 2020’de gördüklerimizin son versiyonu. İki PCIe yuvasına sahip basit bir kasa tasarımıdır: biri tam boyutlu bir GPU için ve diğeri CPU, RAM, depolama ve temelde işlevsel bir PC için ihtiyacınız olan diğer her şeyi içeren bir Intel NUC Eleman kartı için.

NUC modülü 45W Core i9-9980HK Coffee Lake işlemci, 16GB DDR4 RAM, 512GB NVMe SSD ve 2TB sabit sürücü içerir. Bellek ve depolama alanı yükseltilebilir, ancak CPU değil – Intel, doğrudan Tomahawk’a takabileceğiniz uyumlu başka bir NUC kartı yayınlamadıkça. Bu Coffee Lake CPU, üst düzey bir dizüstü oyun bilgisayarında bulabileceğiniz türden bir parçadır, bu nedenle bugün hızlı olsa da, alt seviyeye yükseltmek isteyebileceğiniz bir şey olabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer’ın Tomahawk Modüler Oyun Bilgisayarı Nihayet Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör