Halo Infinite Resmi Olarak 2021 Sonbaharında Çıkıyor

İçerik: Halo Infinite Resmi Olarak 2021 Sonbaharında Çıkıyor

blank

Geliştirici 343 Industries Salı günü bir blog gönderisinde, Microsoft’un ikonik franchise’ındaki bir sonraki oyun olan Halo Infinite’in resmi olarak 2021 sonbaharında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Oyunun başlangıçta Kasım ayında Xbox Series X / S ile birlikte piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak kısmen COVID-19 pandemisinin yarattığı zorluklar nedeniyle Ağustos ayında 2021’e ertelendi. Microsoft bir ay veya gün belirtmediğinden, bu sonbahar 2021 dönemi, oyunun orijinal çıkış tarihinden itibaren bir yıl kadar gecikeceği anlamına gelebilir.

Microsoft, Temmuz Xbox Series X oyunları vitrini sırasında Halo Infinite’in demosunu yaptı, ancak demo sırasında gösterilen grafikler ve görseller için bazı eleştiriler aldı (daha sonra gösterilen ölü gözlü bir düşman bile şimdi kötü şöhretli Craig memesini doğurdu). Salı günkü blog gönderisinde, 343 Industries “şimdiye kadarki en iyi görünen Halo oyununu yaratmak” için çok çalıştığını ve özellikle grafikleri araştırmak için biraz zaman harcadığını söyledi. Yaratıcı yönetmen Joseph Staten’e göre, tüm kampanya boyunca oynamak zaten mümkün, geriye kalan işin büyük bir kısmı cilalama, hataları düzeltme ve çok oyunculu.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Halo Infinite Resmi Olarak 2021 Sonbaharında Çıkıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör