Moto G Stylus 2021 Daha Büyük Bir Ekran ve Yüksek Bir Fiyat Etiketi Sunuyor

İçerik: Moto G Stylus 2021 Daha Büyük Bir Ekran ve Yüksek Bir Fiyat Etiketi Sunuyor

blank
Önceki G Stylus ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri, kamerasının görüntü kalitesiydi

2021 Moto G Stylus’un ayrıntılı özellikleri ve görüntüleri, Phone Arena tarafından tespit edildiği üzere erken bir Amazon listelemesi yoluyla sızdırıldı. Ekran kalemi içeren, bütçe dostu cihazdaki bu yineleme, önceki modelin 6,4 inç ekranından biraz daha büyük olan 6,8 inç FHD + ekran da dahil olmak üzere, bu yılki Moto G9 Plus’ın özelliklerini ödünç alıyor. Amazon’un (artık kaldırılmış) sayfasında 341 $ ‘lık bir fiyat listeleniyor. Bu, nihai MSRP olma olasılığı düşük, ancak orijinal G Stylus’un 299 $’ lık tanıtım fiyatından biraz daha yüksek.

Önceki G Stylus ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri, kamerasının görüntü kalitesiydi ve Motorola, 2021 sürümünde donanım kurulumunu değiştirmiş görünüyor. 48 megapiksellik bir ana arka kameranın yanı sıra, 8 megapiksel ultra geniş, 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik algılama kamerası dahil olmak üzere Moto G9 Plus’ın dörtlü kamera dizisini benimser.

Sızdırılan liste, önceden yüklenmiş Android 10, 4.000mAh pil ve iki renk seçeneği: “aurora white” ve “aurora black” dahil olmak üzere birkaç ayrıntı daha gösteriyor. Telefonlarıyla birlikte gelen bir kalem arayanlar için birkaç seçenekten biri olacak; Samsung’un Galaxy Note serisi bir diğeridir, ancak bu cihazlar çok daha pahalıdır ve yakında kullanımdan kaldırılabilir. Motorola yeni G Stylus için resmi bir lansman tarihi vermemiş olsa da, perakendeciler listeleri hazırlarsa cihazın yakında resmi olarak ortaya çıkacağını varsayıyoruz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G Stylus 2021 Daha Büyük Bir Ekran ve Yüksek Bir Fiyat Etiketi Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör