Cyberpunk 2077 PC İçin Çıktı, Steam Çöktü

İçerik: Cyberpunk 2077 PC İçin Çıktı, Steam Çöktü

blank
Oynayanlara göre,  Cyberpunk 2077 hatalarla dolu 

Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesi zaten Steam’de çökmelere neden oluyor. CD Projekt Red’in en yeni açık dünya RPG’si, yıllardır sıcak bir bilet oldu ve çok sayıda gecikmeden dolayı ona takılıp kalan, derinden hevesli çok büyük bir oyuncu kalabalığını sürdürüyor. Bu hayranların sonsuz sabrını ödüllendirmek için CD Projekt Red, onları özelleştirilebilir baş karakter V’nin hikayesine ve yolculuğuna odaklanan yeni ve dramatik bir tanıtım fragmanıyla sundu.

Oyunun çıkışının yaklaşmasıyla hayranlar, oyunun yıllar içinde ürettiği muazzam miktardaki yutturmaca gerçekten karşılayıp karşılamadığını öğrenmek için her zamankinden daha hevesli. Şüphelenmek için pek çok neden var; Crunch CD’sinden çok sayıda hikaye Projekt Red’in geliştiricileri, oyunu hızlandırmak için geçmek zorunda kaldılar. Dahası, oyunun çıkışının arifesinde epilepsili hayranlarla ilgili yeni bir tartışma çıktı. Görünüşe göre Cyberpunk 2077, ışığa duyarlı oyuncularda nöbetleri tetikleyebilen parlak yanıp sönen ışıklarla dolu; Hatta oyundaki bir makine parçası, bu tür olayları tetiklemek amacıyla kullanılan bir tıbbi ekipman parçasına ürkütücü bir benzerlik bile taşıyor. CD Projekt Red, kredisine göre, bu rahatsız edici ışık özelliklerini araştırmayı ve mümkünse ortadan kaldırmayı taahhüt etti. Ancak lansmandan önce yanlışlıkla bir hayran topluluğunu bu şekilde yabancılaştırmak hala iyi bir görünüm değil.

Bununla birlikte, bu oyun için biriken çaresiz heyecanı bastırmak için de yeterli değil. Ve indirmeler çevrimiçi olarak erişilebilir hale geldikçe, şu anda Cyberpunk 2077’yi kullanmak için kaç kişinin Steam manzarasından daha istekli olduğuna dair daha iyi bir gösterge yok. Anlaşılır bir şekilde, Night City’nin distopik dünyasına dalmak için acele eden çok sayıda hayran, Steam’in üstesinden gelmeye hazır olmadığı yüksek hacimli trafiğe neden oldu. Down Detector, dijital vitrinde hizmet kesintisinden şikayet eden binlerce oyuncuyu kaydetti ve saat 16.00 civarında 19218 raporuna ulaştı. Tipik bir şekilde, hayranlar, aşırı yüklenmiş sunuculardan şikayet etmek için #steamdown etrafında toplanarak, hizmetteki bu kesinti nedeniyle hayal kırıklıklarını gidermek için Twitter’ı ziyaret ettiler.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077 PC İçin Çıktı, Steam Çöktü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör