Porsche 1 Milyonuncu Cayenne’sini Üretiyor ve Bu Parlak Kırmızı Bir GTS

İçerik: Porsche 1 Milyonuncu Cayenne’sini Üretiyor ve Bu Parlak Kırmızı Bir GTS

blank
1 milyonuncu Cayenne bir GTS modelidir ve GTS’nin imza rengi Carmine Red ile boyanmıştır

İnsanlar Porsche Cayenne hakkında birçok fikre sahip olma eğilimindedir. Markanın ilk SUV’uydu ve 2002’de 2003 model yılı için piyasaya sürüldüğünde, insanlar onu çirkin ve saldırgan olarak nitelendirdi çünkü markanın mirasından büyük bir sapmayı temsil ediyordu.

Bu insanlar haksız değildi, ancak o kadar da konuşulmayan şey, Cayenne’nin her zaman mükemmel bir performans sergilediği ve kesinlikle mücadele eden bir spor otomobil üreticisi için işleri tersine çeviren bir model olduğu gerçeğidir. Cayenne, Porsche’yi bugün olduğu şirkete kazandırdı ve kısmen de bu nedenle Porsche, şirketin Perşembe günü duyurduğu 1 milyonuncu Cayenne’sini inşa edebildi.
Tabii ki, Porsche olarak, böylesine önemli bir dönüm noktasına işaret eden araç, sıradan bir yaya modeli olmazdı. Hayır, milyonuncu Cayenne bir GTS modelidir ve GTS’nin imza rengi Carmine Red ile boyanmıştır.

blank
SUV 2002’de çıktığında oldukça tartışmalıydı, ancak şimdi büyük saygı görüyor.

Cayenne, yüksek performanslı lüks SUV segmentine girmek isteyen markalar için yenilmesi gereken model olmaya devam ediyor ve vurulması kolay bir hedef değil. Cayenne, şaşırtıcı bir performans dönüşü ile yolda nezaket ve konforu bir şekilde dengeliyor. Bu yeterince zor olurdu ama arazi dışında da şok edici derecede iyi.

Bir şey bize Porsche’nin ikinci milyonunu geçmesinin ilk seferinde olduğundan çok daha az zaman alacağını söylüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Porsche 1 Milyonuncu Cayenne’sini Üretiyor ve Bu Parlak Kırmızı Bir GTS

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör