Xbox İçin Ebeveyn Kontrolü Güncellemesi Geliyor

İçerik: Xbox İçin Ebeveyn Kontrolü Güncellemesi Geliyor

blank
Tek bir yerde ekran süresini duraklatın ve satın alma işlemlerini onaylayın.

Xbox Aile Ayarları uygulaması, iOS ve Android için kullanılabilen ve ebeveynlerin tümü mobil cihazlarından birçok Xbox ebeveyn ayarına, kontrolüne ve aracına erişmesini sağlayan bir mobil uygulamadır. Uygulama zaten içerik kısıtlamalarını, günlük ekran sürelerini, çevrimiçi ve çok oyunculu ayarları ve arkadaşlık isteği onaylarını ayarlamanıza izin veriyor. Bugün kullanıma sunulan yeni bir güncelleme, Xbox Aile Ayarlarına çok istenen iki yeni özellik ekler.

Bugün eklenen iki yeni özellik şunları içerir:

Ekran Zamanını Duraklat

Xbox Aile Ayarlarını kullanarak çocuğunuz için zaman sınırlarını ve ekran süresini belirlemeye yönelik bu artırma, ebeveynlerin herhangi bir noktada oyunu ve ekran süresini duraklatmasını sağlar. Çocuğunuzun akşam yemeğine gelmesi, ders çalışması ya da ödev yapması gerekiyorsa ya da oyun oynamasının engellediği herhangi bir şey varsa, hala zamanı kalmış olsa bile ekran süresini duraklatabilirsiniz. İstediğiniz zaman devam ettirebilir veya günün sonunda sıfırlanmasına izin verebilirsiniz.

Satın Alma İşlemleri

Xbox Aile Ayarları ile Xbox oyunlarını engelleyebilir ve içerik kısıtlamaları belirleyebilirsiniz, ancak daha önce Xbox ile aynı odada olmadan satın alımları kontrol etmek hala zordu. Bu yeni özellik sayesinde, çocuğunuz bir oyun veya başka bir içerik satın almak isterse bir istek gönderebilecek ve bu içerikle ilgili bilgileri görüntüleyebilir ve çocuğunuz için satın almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Çocuğunuzun bir şeyler satın alma talebinde bulunmaması için bu özelliği kapatabilirsiniz.

Xbox Aile Ayarları harika bir araç ve Minecraft ve Grounded gibi Çocuklar için En İyi Oyunlardan bazılarıyla iyi bir şekilde eşleşir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox İçin Ebeveyn Kontrolü Güncellemesi Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör