Xiaomi Mi Watch Lite Resmi ve Yılın Son Büyük Akıllı Saati Olabilir

İçerik: Xiaomi Mi Watch Lite Resmi ve Yılın Son Büyük Akıllı Saati Olabilir

blank

Xiaomi Mi Watch’u henüz birçok bölgede satın alamayacağınız gerçeğine rağmen, bu, şirketin Xiaomi Mi Watch Lite şeklinde akıllı saatin uygun fiyatlı bir versiyonunu piyasaya sürmesini engellemedi.

Yeni Mi Watch Lite akıllı saat, Xiaomi’nin küresel web sitesinde tasarımını gösteren ve özelliklerini listeleyen bir liste ile ortaya çıktı. Ekli bir fiyat veya çıkış tarihi yok, ancak isme bakılırsa, Mi Watch’un daha ucuz bir versiyonu olmasını bekliyoruz.

Mi Watch ile karşılaştırması da dahil olmak üzere aşağıdaki Xiaomi Mi Watch Lite teknik özelliklerini inceleyeceğiz ve her ikisini de test etme şansı bulduğumuzda onları inceleyeceğiz ve en iyi akıllı saat sıralamamızda yer alıp almadıklarını göreceğiz.

blank

Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri
Xiaomi Mi Watch Lite, 320 x 320 çözünürlüklü 1.4 inç LCD ekrana sahip. Yuvarlak olan ve 1,39 inç AMOLED ekrana sahip olan Mi Watch’un aksine kare bir ekran. Mi Watch’un sahip olduğu ikisinin aksine ekranın yanında bir taç var.

Fitness modları açısından, Mi Watch Lite’ın kardeşinden en büyük düşüşünü yaşadığı yer burası gibi görünüyor. Mi Watch’un 117’sine benzemeyen 11 farklı egzersiz modu vardır, ancak yalnızca bisiklet sürme veya koşma gibi genel modlara ihtiyacınız varsa muhtemelen ele alınacaksınız.

Ayrıca uyku takibi, kalp atış hızı izleme, adım sayma, aktivite hatırlatıcıları (çok uzun süre hareketsiz kaldıysanız), ağırlık kaldırma egzersizleri ve diğer birçok saatte görmediğimiz bir şey, size kaç kez olduğunu söyleyen bir sayaç var. her gün ayağa kalkıyorsun.

Sağlıkla ilgili olmayan özellikler açısından, çoğu akıllı saatte aldığınız müzik kontrolleri, bildirimler, çağrı yönetimi, hava durumu raporları ve diğer ‘standart’ özellikler vardır. Xiaomi ayrıca 120 yüz arasından seçim yapabileceğiniz saat yüzünün özelleştirme yeteneklerini de sunuyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Mi Watch Lite Resmi ve Yılın Son Büyük Akıllı Saati Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör