Hyundai, IONIQ 5 ile yeni bir dönem başlatıyor

İçerik: Hyundai, IONIQ 5 ile yeni bir dönem başlatıyor

blank
Hyundai, IONIQ ile yeni bir çağı başlattı.

Hyundai Motor Company, 5’in başlarında piyasaya süreceği IONIQ markasının ilk özel EV modeli “2021” için tanıtım videosu yayınladı. Hyundai’nin ’45’ EV konseptine göre geliştirilen IONIQ 5, özel elektrikli araç (BEV). Bu özel model, Hyundai’nin geçtiğimiz hafta tanıttığı ve sadece elektrikli modellerinde kullanılacak olan E-GMP (Electric-Global Modular Platform) ile üretilen ilk otomobil olacak.

Hyundai tarafından paylaşılan ‘Elektrikli Araçların Yeni Ufku – Elektrikli Araçların Yeni Ufku’ başlıklı 30 saniyelik video, IONIQ 5’in henüz paylaşılmamış tasarım özelliklerini öne çıkarıyor. Ek olarak, videoda kullanılan siyah noktalar dijital piksellerle birleşerek elektrikli araçlar için yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor.

Hyundai, tanıtım videosunda yeni modelin sunacağı üç ekstra özelliği birkaç kelimeyle vurgulamak istedi. “Extra Power for Life” IONIQ 5’in çift yönlü şarj (V2L) özelliğini vurgularken, “Extra Time for You” hızlı şarj özelliğini vurgular. “Olağanüstü Deneyimler”, tamamen elektrikli bir otomobilden elde edilebilecek konfor ve kullanım kolaylığı hakkında ipuçları olarak yorumlanıyor.

Bir CUV modeli olan IONIQ 2021, IONIQ markasıyla ilk olarak 5’in başlarında satışa sunulacak, daha sonra farklı segmentlerdeki elektrikli araçlar ileride tanıtılacak. Sedan otomobilleri seven kullanıcılar için IONIQ 6’yı geliştiren Hyundai, daha büyük bir SUV olan IONIQ 7 modeli ile de geniş ailelerin ilgisini çekecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hyundai, IONIQ 5 ile yeni bir dönem başlatıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör