Samsung Galaxy A52 5G, Bir Tarayıcı Benchmarkında Göründü İddiası

İçerik: Samsung Galaxy A52 5G, Bir Tarayıcı Benchmarkında Göründü İddiası

blank

Samsung Galaxy A52 5G bir kez daha çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bu sefer, duyurulmamış Samsung telefon, iddia edildiği gibi tarayıcı karşılaştırma testi HTML5Test’te göründü. En son gelişme, Samsung Galaxy A52 5G’nin tasarımının Web’de sızdırıldığını gösteren birkaç sunumdan sadece günler sonra geldi. Telefon ayrıca geçen ay, temel özelliklerini öneren Geekbench’i gördü. Galaxy A52 5G, dörtlü arka kameralar, Sonsuz-O Ekran ve sekiz çekirdekli SoC ile bu yıl Nisan ayında piyasaya çıkan Galaxy A51 5G’nin halefi olarak gelecek gibi görünüyor.

Başlangıçta SamMobile tarafından bildirildiği üzere HTML5Test, SM-A526B model numaralı bir Samsung telefon listeledi. Bu model numarasının şimdiye kadar söylentilere göre Samsung Galaxy A52 5G ile ilişkili olduğuna inanılıyor. Ayrıca, geçen ay Geekbench sitesinde ortaya çıkan model numarasıyla aynı.

HTML5Test sitesindeki liste, Galaxy A52 5G’nin teknik özellikleri hakkında herhangi bir ayrıntı sağlamaz. Ancak Samsung telefonun Android 11 üzerinde çalıştığını gösteriyor. Ayrıca telefonun 555 üzerinden 523 puan aldığını da vurguluyor. Bu orta seviye bir telefon için yeterince önemlidir.

Samsung Galaxy A52 5G teknik özellikleri (beklenen)
Samsung Galaxy A52 5G’nin teknik özellikleri söz konusu olduğunda, Geekbench listesi, telefonun en az 6GB RAM ile gelebileceğini ve 1.8GHz’de saat hızına sahip sekiz çekirdekli Qualcomm SoC’ye sahip olabileceğini öne sürdü. Bu Snapdragon 750G olarak tahmin ediliyor. Ekran açısından Galaxy A52 5G’nin 6.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Sızdırılan bazı görseller ayrıca bir delik açma tasarımı ve dörtlü arka kamera önerdi. Telefonun ayrıca 64 megapiksellik bir birincil kamera sensörünün yanı sıra geniş açılı bir atıcı, derinlik sensörü ve arkada bir makro sensörüne sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52 5G, Bir Tarayıcı Benchmarkında Göründü İddiası

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör