7.8 İnç E-Mürekkep Ekranlı Xiaomi Mi Reader Pro Piyasada

İçerik: 7.8 İnç E-Mürekkep Ekranlı Xiaomi Mi Reader Pro Piyasada

blank

Xiaomi Mi Reader Pro, geçen yılki Mi Reader’ın devamı olarak Çin’de piyasaya sürüldü. Normal telefonlar veya tabletler kadar göz yorgunluğuna neden olmadığı için okumak için ideal olan bir e-Mürekkep ekranıyla birlikte gelir. Yüksek piksel yoğunluğuna sahip 7,8 inç ekrana ve ayarlanabilir okuma ışığına ve özelleştirilebilir renk tonlarına sahiptir. Tek bir RAM ve depolama yapılandırması ve tek bir renk seçeneğiyle gelir. Mi Reader Pro, birden fazla dosya formatını da destekler.

Tek bir siyah renk seçeneğiyle gelir ve Xiaomi’nin kitle fonlaması platformu Youpin üzerinden satın alınabilir.

Şu an itibariyle, şirket uluslararası mevcudiyetle ilgili ayrıntıları paylaşmadı.

Mi Reader Pro teknik özellikleri
Mi Reader Pro, Android 8.1’de çalışır ve 1.878×1.404 piksel çözünürlüğe ve 300 ppi piksel yoğunluğuna sahip 7,8 inç ekrana sahiptir. İçinde bulunduğunuz ortama bağlı olarak sıcak ve soğuk renk tonları arasında seçim yapabilmeniz için renk sıcaklığı için 24 seviyeli ayarlanabilirlik elde edersiniz. Mi Reader Pro, dört çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenmektedir ve 2 GB RAM ve 32 GB ile birlikte gelir.

Mi Reader Pro, 3.200mAh pil ile desteklenir ve 10W şarjı destekler. Bağlantı seçenekleri arasında çift bantlı Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 bulunur. Ayrıca, sorunsuz sayfa çevirme ve daha düşük güç tüketimi için bir EPDC denetleyicisine sahiptir. E-kitap okuyucusu 192.1×138.6x7mm boyutlarındadır ve yalnızca 251 gram ağırlığındadır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: 7.8 İnç E-Mürekkep Ekranlı Xiaomi Mi Reader Pro Piyasada

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör