Fortnite Güncellemeden Sonra Eski Bilgisayarlarda da İyi Çalışacak

İçerik: Fortnite Güncellemeden Sonra Eski Bilgisayarlarda da İyi Çalışacak

blank

Fortnite’ın, mobil cihazlardan Switch’e ve üst düzey oyun bilgisayarlarına kadar akla gelebilecek her platformda olduğu gibi çalışmayı başarması hiç de zor değil. Bugün, blogundaki bir gönderide Epic Games, eski bilgisayarların oyunu daha iyi çalıştırmasına olanak tanıyan performans modu adlı bir özelliği duyurdu. 15 Aralık’ta satışa sunulacak.

Şirket, yeni mod “bellek kullanımını azaltmak ve CPU ve GPU üzerindeki yükü hafifletmek için görsel kaliteyi değiştirerek önemli performans kazanımları sunuyor”, yani oyunun daha az iyi görüneceği ve donanımınızı yakmayacağı anlamına geliyor. (Fortnite’ı eski donanımda çalıştıran kullanıcılar, oyunu başlattıklarında mod hakkında bir uyarı göreceklerdir.) Epic ayrıca, oyuncuların yüksek çözünürlüklü dokuları oyunun kurulumundan kaldırmasına olanak tanıyan bir özellik ile birlikte gelir, bu da önemli miktarda sert tasarruf sağlar. sürücü alanı.

Epics, yeni modu çalıştıran kullanıcıların, önceki düşük performans ayarlarına kıyasla eski makinelerde kare hızlarında büyük bir artış göreceğini iddia ediyor. Hem Battle Royale hem de Creative’de performans modunu kullanabileceksiniz.

Tüm bunlar, Fortnite’ı 720p’de saniyede 60 kare hızında çalıştırmanın, hala etrafta yattığınız eski oyun dizüstü bilgisayarında bile mümkün olabileceği anlamına geliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite Güncellemeden Sonra Eski Bilgisayarlarda da İyi Çalışacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör