Robert Downey Jr.: Iron Man Karakteri İle ‘Elimden geleni Yaptım’

İçerik: Robert Downey Jr.: Iron Man Karakteri İle ‘Elimden geleni Yaptım’

blank
Robert Downey Jr., Iron Man rolünden dolayı minnettar, ancak karakteri oynamayı bitirdiğini söylüyor.

Süper kahramanlar, onları yaratan şirket hikayelerini anlatmaya devam etmeyi seçtiği sürece yaşayabilirler. Ancak oyuncuların kariyerleri sınırlıdır. Robert Downey Jr., Iron Man oynadığı günlerinin bittiğini ve sorunlu, zeki ağızlı mucitten kahramana dönüştüğü on yıl için minnettar olduğunu söylüyor.

Downey Jr., son röportajında ​​Hindustan Times’a “Bu karakterle elimden geleni yaptım ve şimdi başka şeyler de yapabilirim” dedi. “Şimdi, orta yaşlı olarak, arka dokuza bakmaya başlıyorsunuz ve bunların hepsinin yolculuğun bir parçası olduğunu ve her şeyin sona erdiğini anlıyorsunuz. Sahip olduğum yerde yaralandığım için şanslı ve sonsuza dek minnettarım.”

Downey, ilk olarak 2008’de MCU’daki ilk film olan Iron Man’de Tony Stark ve süper alter-egosu rolünü üstlendi. Roldeki son görünüşü 2019’un Avengers: Endgame filminde geldi. 2021 Mayıs’ına kadar ertelenen Black Widow’da rolünü, belki de sadece bir kamera hücresi görünümünde tekrarlayabileceğine dair haberler var.

55 yaşındaki Downey, ailesiyle çok zaman geçirdiğini ve koronavirüs pandemisinden bunalmamaya çalıştığını söylüyor. 2020 yapımı Dolittle filminde hayvanlarla konuşabilen kurgusal İngiliz veteriner Dr. John Dolittle olarak rol aldı. Yaklaşan çalışma Jamie Foxx’un 2021 spor komedisi All-Star Weekend’in yanı sıra Sherlock Holmes film serisindeki üçüncü bir filmi içeriyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Robert Downey Jr.: Iron Man Karakteri İle ‘Elimden geleni Yaptım’

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör